Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom, a méh...

Szeméremcsont fájdalom, a méh teteje kissé alacsonyabban van, ez azt jeleti, hogy készülődik kifelé?

Figyelt kérdés

Reggel nem bírtam széttenni a lábaim pisilés után, mikor lefeküdtem, csak oldalt bírtam feküdni és kicsit később tudtam szétnyitni a lábaim. Aztán ma már sokszor fájdogált a szeméremcsontom járás közben, és mintha egy-két ujjnyival lentebb lenne a méhem teteje.

kezd beilleszkedni a kicsim feje?

35+3 hetes


2009. jún. 17. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
igeeen a baba feje most ment le,amit elég későinek talákok,mert mekem már olyan 30 hetesen lent volt...lehet hogy egy pár hetet rá fogsz húzni!
2009. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez egy természetes dolog, sajna még több ilyen-olyan szúrás, fájdalom vár rád a végéig ( a csípőd nyílása, nemcsak a szeméremcsontodba, de a hüvelyedbe is bele nyilalhat, derékfájdalom stb.), de ezek mind a testedet készítik fel a szülésre, úgyhogy kitartás! Nekem már minden együttesen megvan azok közül, amit leírtál, meg amit én írtam, meg még bő egy ujjnyira nyitva is vagyok két hete, de a kisfiam csak nem kívánkozik még kifelé!

Kitartást és könnyű szülést 39hetes km

2009. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!