Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom?

Szeméremcsont fájdalom?

Figyelt kérdés

Már egy pár napja esténként mindig fájt a szeméremcsontom, de mostmár egyre rosszabb, napközben is fáj,néha belenyilal.

Ez természetes? vagy nyílik a méhszáj? mert néha ott is érzek éles fájdalmat 1-2 másodpercig.30 hetes kismama vagyok.


2009. márc. 25. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én 28hetes pocakos vagyok és nekem az ágyékom vagy nem is tudom pontosan beazonosítani mi is fáj de minden egyes mozdulatnál fáj,van amikor alig bírok menni,nekem erre azt mondták,hogy tágul a medencém. hát nem tudom kíváncsi leszek neked milyen válaszok lesznek és bocsi,hogy nem adtam konkrét választ.

további szép babavárást.

2009. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! 31 hetes vagyok, és már jó pár hete szenvedek ettől a fájdalomtól. Sokszor nekem is olyan, hogy szinte alig bírok lábra állni. Azt mondta rá az orvosom, hogy ez természetes, alakul a szeméremcsont, nyúlik, tágul, tehát nem probléma a fájdalom.

Ne aggódj, további boldog babavárást!

2009. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kismamik a válaszokat, és boldog babavárást kívánok!
2009. márc. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!