Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számít, hogy délelött vagy...

Számít, hogy délelött vagy délután csinálok tesztet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A reggeli első vizelet adja a legpontosabb eredményt. Az a vizelet tartalmazza ugyanis a legtöbb HCG-t. A napközben végzett tesztek előfordulhat, hogy már nem mutatják a terhességet.
2012. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az elsőnél este csináltam egyből megjelent a 2 csík,a második babónál délután szintén pozi lett.Mind kettőt 2 nap késés után csináltam
2012. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így van.Bár én mindig délutániból csináltam,ahogy reggel nem jött meg és napközben tesztet vettem. Nem bírtam ki másnap reggelig és megcsináltam délután. Mindig pozit mutatott:-)
2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én tegnap délután csináltam tesztet és negativ lett! 5 napja késik! a hét elején 2 napig petefészek szurkálás volt fájd a derekam a mellem iszonyuan! most annyira már nem fáj.székrekedésem is volt! és száraz voltam,de tegnap óta folyásom van..lehet még baba?
2012. ápr. 8. 16:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Nekem kilenc napja késett már mire csíkos lett a reggeli vizelet teszt. Szigorúan, csak a reggeliből tesztelj!
2012. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet hát! A barátnőm anno amikor terhes volt ő délután csinálta, negatív lett, de már 7 nap késéssel. Másnap első vizelettel pozitív.

De eltelt az aktus óta legalább 2 hét?

2012. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet!

Én nagyon drukkolok!

Majd írd meg a fejleményeket!

2012. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 2-t csináltam 2 délután, mindkettő pozitiv lett, 1-et csináltam reggel első pisivel és negativ lett és 13 hetes terhes vagyok.
2012. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem délután,este fele mutatott biztos eredményt,hajnalban sosem, 11 tesztet csináltam,ebből 1 érvénytelen lett,5 negatív ezeket, mind a reggeli,délelőtti órákban csináltam,majd ahogy teltek a napok kipróbáltam egyre később és a délután 5 órai már két csíkos volt bár nagyon halványan.
2012. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Erikacsillag válasza:
Szia. Csak érdeklödnék,h lett-e végül baba a dologban,mert én ugyanebben a cipöben jarok jelenleg. E
2012. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!