Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás esetén...

Magzatvíz szivárgás esetén mikor jönnek a fájások?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben jönnek fájások.Ha azt veszed észre,hogy szivárog a víz,irány a kórház és nézzen meg egy orvos!!!

Hány hetes vagy???

2012. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem sokkal utána, pedig felül repedt meg a burok. Rögtön rendszeres fájások voltak.
2012. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nővéremnek rögtön jöttek mikor elkezdett szivárogni.
2012. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

38 de csak keményedik az egész hasam egy 10-15 másodpercig

Pedig valami csepeg alul és nem tudom hogy most az lenne-e.

2012. ápr. 7. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondta az orvosom, hogy feküdjek le az ágyra 1 órán keresztül, tegyek magam alá egy fehér lepedőt, és ha 2 tenyérnyi "víz"lesz alattam akkor menjek a kórházba. Ha van kedved próbáld ki. Amúgy nekem burokrepesztésem volt mindkét szülésemnél, de nem lettek erőssebbek a fájásaim utána.

Boldog babavárást, könnyű szülést!

2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvíz szivárgással indult meg a szülés,de fájások nem voltak.Néhány óra múlva bekötötték az oxit,és attól lettek,elég kemény fájásaim
2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyhe szivárgásom volt, egyik gyerekemmel. De csak egy adott helyzetben, ha a WC-n előre dőltem kicsit.

Be is mentünk, hogy megnézzenek, csak ugye a vizsgálóasztalon háttal feküdtem, ott nem szivárgott semmi. Azt mondták, menjek haza. A szülésznőtől kértem olyan tesztcsíkot, aminek zöldre kell változni, ha magzatvíz van.

Haza mentünk, WC-ztem, előre dőltem, a csík zöldre változott.

De akkor azt mondtam, én nem megyek sehová, amíg nincsenek fájások. Két napra rá hajnalban indultak a rendes fájások, mentünk is be, még egy kicsi tócsa víz jött, de az már véres is volt, ennek ellenére kitoláskor még repesztettek burkot.

2012. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En anno hetfon vettem eszre, hogy szivarog, bementem a korhazban (mar tulhordtam a lanyom) es hazakuldtek, hogy tiszta vagyok. Masnap megint bementem (mas doki vizsgalt, bent tartottak. CSutortokon este szuletett meg a lanyom, a szules infuzioval inditottak ketszer (az elsonel nem tagultam)
2012. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!