Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a sósat kívánom akkor...

Ha a sósat kívánom akkor milyen nemű lesz a babám? Vagy nincs összefüggés köztük?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak babona!Inkább menjél majd el 4D ultrahangra!
2008. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet adni.Én az elsőnél a sósat,és a savanyút kívántam,fiam lett.Most pedig édességet minden mennyiségben,és most is fiam lesz.... 31 hetes kismama
2008. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokról nem lehet általánosítani, van akinek bejön, van akinek nem. Majd az uh-n megmondják, milyen nemű bébid lesz.
2008. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyan édesszájú vagyok mint terhesség előtt és kisfiam lesz. De ezekre tényleg nem lehet adni, az uh-n előbb utóbb meg fogja mutatni magát!
2008. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés köte. Ahogy már előttem is irták ez csak babona. Az,hogy valakinek bejön,csak véletlen.
2008. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés,én pl mindenevő vagyok,bármi jöhet csak kaja legyen.:-)

Ezek csak babonák,amúgy én kislányt várok.

2008. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!