Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Gombás...

7 hetes terhes vagyok. Gombás fertőzésre a doki írt fel nekem hüvelykúpot. Árthattam ezzel? Ő azt mondta, semmi gond nem lesz!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ártanál?Pont azzal lehetne ártani,ha nem kezelnék a gombás fertőzést!Úgyhogy ne butáskodj!
2008. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tudta az orvos mit csinál,biztosan nem árt a babádnak,bár én 3 honapig nem kaptam semmit rá,még kenöcsöt sem.
2008. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 12. hétig nem szoktak adni kúpot vagy hüvelytablettát, de a dokid biztos jobban ért hozzá, tehát, ha azt mondta nem árt, akkor ne aggódj!
2008. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Van, aki felírja, van aki 12 hétig nem. Én is kaptam 8 hét körül, de a tájékoztatója azt írta, hogy ne használjuk 12 hét előtt, és mivel nem voltak panaszaim, én nem használtam el.

Azóta is minden rendben van.

De a doki tudja mit csinál, biztos, hogy nem ártottál!!

2008. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bízz az orvosodban,hisz ő tudja,ő látta milyen gombád van,és biztos jobbnak látta ha már most ad rá vmit.Nekem is volt gombám az 5.héttől,de nekem nem adott rá a doki semmit,csak a 12.héten..Hidd el,nem volt túl jó az 5.héttől a 12.hétig egy kezeletlen gombával....(ja nem teljesen kezeletlen,mert azért kenőcsöt kaptam,csak semmit nem segített) 30.hetes kismama.
2008. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. ápr. 16. 11:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha lenne is, milyen bajról beszélnénk??
2008. ápr. 16. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj,én is használtam kúpot is,még az elején,sőt én sokszor kínlódom ilyen dolgokkal a terhességem alatt,és most vagyunk 26 hetesek,és nagyon jól vagyunk.

A gomba a szülésnél veszélyes, mert addigra kell kikezelni,hogy a baba ha áthalad a szülőcsatornán ne fertőződjön.

Az egyes baciknál kell figyelni,ha sokáig kezeletlen vagy ,mert felfertőződhet a magzatburok,és koraszülés lehet, de ehhez hetekig tartó komoly folyásos problémának kell lennie,amit az orvos úgyis kezel.

A kúpoknak idáig semmilyen káros hatását nem mutatták ki a magzatra,szval nyugalom.hidd el én aztán tudom,mett mindenre odafigyelek mégis mindig jön valami újabb hülyeség.

Vigyázz magatokra,használd amit az orvos javasol,és ha bármi panaszod van,nem múlik,mindig jelezd neki újra és újra,nem lesz gond.

terhességnél sajnos az immunrendszer meggyengül,és ezek a dolgok könnyebben elérnek minket.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is kaptam az elején és a középidőbe is gombára kupot és krémet is. nem árt a babának és az orvos tudja h mit írhat. és ha fertőzés van kezelni kell, mert ugyis olyant írnak ami nem veszélyes viszont a fertőzés kezeletlenül vetéléshez később pedig koraszüléshez vezethet. nyugodtan használd!!!
2008. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedvességeteket!
2008. ápr. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!