Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok....

37 hetes kismama vagyok. Orvosom Klion hüvelykúpot írt fel. Méhszájam 3111. Nem lehet ebből gond? Mármint hogy már nyitva van teljesen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is írtak fel kúpot.Nekem nincs nyitva,de rövid a méhnyak,ezért meg is kérdeztem a dokit,ha közben kinyilna és úgy használom,lehet-e gond.Azt felelte nem,és még a magzatburok védi igazán a babát!

34.hetes kismama

2008. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok, tegnap voltam a dokinál, és szintén 3111 már. De nekem nem írt fel semmit.
2008. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is irt fel ilyen kupot mind a két lányomnál mer a gombásodás mástól nem múlt el használt is és gond sem lett belőle az nyogg gond ha gombás vagy és úgy jön át a bab a hüvelyen
2008. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A második válaszolónak írom, hogy ahogy a harmadik válaszoló irta, nekem megelőzésképpen irta, hogy szülésnél nehogy valami baci legyen a hüvelyben, és fertőződjön a baba. Gondolom neked csinált bakrérium tenyésztést, nem? Mit mondott a méhszájadra? Előbb jön a baba? Hol fogsz szülni?
2008. dec. 11. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Már 3111 a méhszáj, nem tudom, hogy mikor jön a baba, 12.30.-ra vagyok kiírva, jó lenne előbb már egy pár nappal, úgy 20.-a körül. :) Bpen, a Szent Istvánba fogok majd szülni. Te hol? Ja, és igen, tegnap vette le a tenyésztést, ha megyek majd legközelebb, meglesz az eredménye. Kisfiúnk lesz, már most 3170 g becsülte. :))
2008. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szió! Akkor te azért nem kaptál kúpot, mert még nincs eredményed, és csak akkor kapsz, ha gáz van. Nekem nem vett, inkább adott kúpot. Én 31-re vagyok kiirva:-) De szerintem kari körül meglesz:-) Én Tatabányán fogok szülni. Könnyű szülést, és egészséges gyönyörű babát neked! Én jövő héten megyek uh-ra, 2 hete volt kislányunk 2300 gramm,kiváncsi leszek mekkora lesz ha kibújik:-) Irj ide, ha megszültél, én is irok:-)
2008. dec. 11. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát nekem a dokim a jövőhéten szabin lest, így csak max. a hétvégén, kb. 20.-a körül szeretnék előbb szülni, de hát ki tudja, hogy mi lesz. Egyre nehezebben vagyok már! :))
2008. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szió! Milyen véletlen, én dokim is szabin lesz, de mondta, bejön ha kell:-) Azért biztató! Én pedig már 17-e körül meg szeretnék szülni, mert karácsonykor itthon akarok lenni! Nekem van egy 4 és fél éves kisfiam is, így jó lenne nem kórházban tölteni a szentestét! Én is nehezen viselem már, sokat keményedik a hasam, már nem szedem ugye a panangint, és így kellemetlen nagyon. Kitartás, nincs sok hátra:-)
2008. dec. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!