Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemináció esetén, mikortól...

Inszemináció esetén, mikortól számítják a terhességet?

Figyelt kérdés
Inszeminációm volt és hála a jó Istenkének és az orvosoknak babás lettem... Még nagyon korai a terhesség az inszemet május 29.-én csinálták. Most akkor hány hetes terhes lehetek? Az utolsó menszeszem első napja május 17.-e. Előre is köszönöm a válaszokat.....
2009. jún. 17. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy az utolsó mensi első napjától fogják számítani. Akik inszem nélküli terhességnél is általában középidőben, az utolsó mensi után kb 14 nappal van peteérés, megtermékenyülés. Neked is kb akkorra esik, 12. napon volt az inszem, de akkor még csak útjára engedték a spermákat, lehetett 1-2 nappal később is a megtermékenyítés.

De ha aznap történt azonnal, akkor sincs akkora differencia, hogy emiatt újrakalkuláljanak. Szerintem.

2009. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia én inszemes vagyok.

A terminus napját ugyanúgy az utolsó menszesz első napjától számolták, mint a segítség nélkül teherbe esetteknél.

Tehát a kalkulátor szerint betöltött 4 hetes vagy.

Gratulálok!

2009. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!