Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák, hogy...

36 hetes kismamák, hogy vagytok, hogy jön a front? Szerintetek előbb jöhet így a baba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyivel korábban nem, a fronttól legalább is nem. :) Én 35 hetes vagyok, baba viszont közel két héttel nagyobbnak látszik az elejétől, a hasam hatalmas, 67-ről 120 cm-re nőtt, és mivel nem vagyok egy masszív lány, ezt eléggé érzem is. :))) Először volt olyan, hogy egész éjjel mozgott a pici, majdnem kibújt a hasfalamon. :)


Néha kisebb görcsök, keményedések vannak, front alatt mindig erősödik, de kibírható.


Te hogy vagy? :)

2012. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem fáj mindenem! Ultrahang szerint 3 és fél kg, 53 cm_! de azt mondták, h nem hordom ki a végéig! Görcsölés az van nálam is!
2012. ápr. 6. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes kismama vagyok, nem tudom mi van velem, de éjszaka hánytam, a derekam leszakad, alig birok menni,pocak keményedések vannak, hüvelyembe nyilaló fájdalom... szóval nagyon hülyén érzem magam, de a baba sem mocorog annyit. Kedden megyek Nst-re, meg megint megvizsgál a dokim, kíváncsi vagyok most mennyi lesz a méhszáj érték, mert 1 hete 2110 volt.
2012. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzem a frontot. Mondjuk a pici lány már az elejétől kezdve ilyen volt. Mindig bekeményedett a pocakom frontkor. De az éjjel már azt hittük, menni kell.
2012. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Éjjel én is rosszul voltam! Este le vert a víz is!A medence csontom meg a szemérem csontom is fáj. Mint ha szét akarna szakadni!
2012. ápr. 6. 10:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát engem meg nem vizsgált meg a doki! Ezért nem tudom milyen a méhszájam!
2012. ápr. 6. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Nekem az orvos minden nst után csinál méhszáj vizsgálatot, 36 hetsesen levette a tenyésztést is. Az eredményt még nem tudom. Mondjuk a dokim eléggé figyelmes is a vizsgálatokkal nálam, mert van egy nagyon csúnya méhszájsebem az előző szülésem óta. Van már egy 4,5 éves lányom. Hát ma nagyon kész vagyok, most erőltettem le a gyűrűimet az ujjamról, mert bedagadtak az ujjaim, még jó hogy lejöttek nagy nehezen. :(
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most neki álltam főzni! Utána a kórházi csomagomat elkészítem! Mert ugye bármi meg történhet! Meg azt nem értem, h amikor 32 hetesen voltam ultrahangon akkor még I. fokozatú volt a lepényem most meg az egy hónap alatt szerintem sokat romlott mert III. fokozatú lett!
2012. ápr. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!