Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A front miatt lassulhatott le...

A front miatt lassulhatott le a baba?

Figyelt kérdés

Már második nap, és nagyon látványos -vagyis érezhető- a változás, remélem ez nem a szülés előtti pihi. Persze ha 2 hétig kitart, akkor nem baj :)

37 h. vagyok


2009. máj. 6. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellentettje! Az elmúlt napokban a szeles és hűvös idő miatt a babám szétrúgta a hasamat, egy percet sem pihent a két nap alatt! Még éjszaka sem. Már teljesen kivoltam purcanva. (35 hetes vagyok)

Már a múltkor is megfigyeltem ugyanezt, úgyhogy én a fronttal magyarázom.

Neked valószínű, hogy másképp reagál a babád.

2009. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én 18 hetes vagyok, de tegnap szinte semmit nem mozgott, pedig már szépen szokott rugdosni és minden nap érzem már másfél hete, de tegnap semmi. Biztos az idő miatt van. Bár Te már közeledsz a szüléshez.

Könnyű szülést kívánok! :)

2009. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azóta sem viszi túlzásba, de most voltam dokinál, semmi jele hogy ki szeretne bújni. Marad az időjárás :)

2009. máj. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!