Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan szerezhetnék eladó...

Honnan szerezhetnék eladó pocakos menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni, mert csak egy hónap van az esküvőmig! Addigra 23 hetes kismama leszek.
2008. ápr. 15. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én épp gondolkodtam, hogy amit vettem azt "bérbe adom". Én is 21 hetesen házasodtam, és belefértem bőven, és nem vagyok vékony termet.

158 centi vagyok, és 67 kg. Ha érdekel, írj privit, küldök képet és beszélünk a dologról:-)

2008. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam emailt!
2008. ápr. 15. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Eladó éppen nincs,de akkor még simán beleférsz a konfekció ruhákba.Én 25 hetesen esküdtem,és anya szerint elég nagy pocim volt.

[link]

Nézd meg őket.A régebbi ruhákat potom pénzért eladják,ha mindenáron meg akarod venni.

2008. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. ápr. 15. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

A barátnőm a christina modában vett 9000 ft-ért ruhát.Bitztosan van szebb és jobb is de érdemes léenne megnézned.Van rövid és hosszú is.És csini volt az esküvőn hatalmas pocival is :oD


[link]

2008. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 hetesen még rád tudják igazítani a "normál" ruhákat is, de van egy szalon, ha jól emlékszem Gólyahír a nevük, akik pocakos menyasszonyi rucikat varrnak.
2008. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bendzso ***** válasza:
ha használtat akarsz, nézz el a vaterára, ott a múlkor láttam egy gyönyörűt. ha újat, akkor én a waiting for you-ra esküszöm! designer ruha, egyedi és különleges. ha az aktuális kollekció árát sokallod, nézz el a waiting for you outlet-jére (www.waiting-outlet.com) lehet ,h ott is akad valami.
2008. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!