Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni klinika, Tajtiné...

Debreceni klinika, Tajtiné Török Klára vélemények?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy lehet ennyire arrogáns és lekezelő valaki egy kiszolgáltatott állapotban lévő, várandós anyukával?!

Biztosan van olyan,akivel normálisan viselkedett,de többek között velem nagyon lekezelő volt!


2012. ápr. 1. 09:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Augusztusra várom.És te?

2012. ápr. 3. 18:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Május elejére, tehát lassan érkezik a kishölgy. :))
2012. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ma voltunk 12 hetes ultrahangon, és soha többé nem megyünk a klinikára. Mivel az öltözőbe ki volt írva, hogy hozzátartozó csak a vizsgáló személyzet engedélyével mehet be, egyedül mentem be, de egyből mondtam, hogy a férjem is szeretne bejönni. Mondták, hogy feküdjek le, aztán majd később jöhet a férjem. Mikor már bejöhetett volna, akkor derült ki, hogy nem a függöny mögött vár, hanem kint, és erre az volt a válasz, hogy sajnos akkor nincs rá lehetőség. Nem tudom, mibe telt volna behívni, hogy Ő is láthassa. :( Ezek után a vizsgálatot gépiesen lezavarta Tajtiné kb. 1 perc alatt, lekezelő volt és kérdezni már nem is mertem, sírva jöttem ki, szegény férjem azt hitte, valami baj van a picivel. Ha fényképet szeretnétek, telefonon előtte jelezzétek, vagy mikor beadjátok a papírt. Sajnos ez is csak az öltözőben van kiírva, 2000 Ft-tól indul.
2012. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én most szültem 2 hete de a 38. uh-t dettó ugyan így lezavarták. Még jó hogy már tudtam mindent. Volt bent egy csaj még a férje fehér köpenybe volt így őt beengedték, de ennyi. Sajnálom kedves utolsó ami történt...
2012. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A Tajtiné Török Klára egy bunkó, arrogáns, ellenszenves nő. A babám beteg volt, s ennek ellenére 2 perc alatt letudta a vizsgálatot, s mikor kérdezni mertem, akkor leüvöltötte a fejem, hogy majd az orvos felvilágosít. Minősíthetetlen a viselkedése!!!!! Senkinek nem ajánlom ezt a banyát! Azon is gondolkozok, hogy panaszt teszek a klinikán.
2013. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tegnap voltam a Molnárné Éri Angélánál a klinikán, s valóban egy angyal:) Alaposan megnézi a babát, válaszol a kérdésekre, össze se lehet a Tajtinéval hasonlítani.
2013. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!