Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni klinika, Tajtiné...

Debreceni klinika, Tajtiné Török Klára vélemények?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy lehet ennyire arrogáns és lekezelő valaki egy kiszolgáltatott állapotban lévő, várandós anyukával?!

Biztosan van olyan,akivel normálisan viselkedett,de többek között velem nagyon lekezelő volt!


2012. ápr. 1. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nagyon szeretem, meg a férjem is (ő sokszor beszélt vele uh-val kapcsolatban, mert ő is ott orvos), és én mindig jót hallottam róla, munka közben látva is mindenkivel nagyon kedves mindig. Sajnálom a rossz tapasztalatot. :(


34 hetes kismama

2012. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hangulatember. Az első terhsségemnél volt velem normális is meg nem is...

Az otiba Hajnit jobban díjjazom.

Kedves első... a férjed ott orvos. Szerinted fog veled bunkózni?!

2012. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kedves második, szerinted a homlokomra volt írva, hogy ő a férjem? :) Mert nem, és mivel az ambulanciáról mentem, még anno kiskönyv nélkül, semmit nem tudott rólam, ennek ellenére nagyon szimpatikus volt. Plusz később, mikor már a férjem is ott volt, akkor is őt szidta le, mert oda akart állni a vizsgáló ágy mellé, és elmondta neki, hogy itt ő csak egy apuka, és menjen hátrébb. :) Szóval nem hinném, hogy kivételezett lettem volna.
2012. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom,hogy hangulatember-e vagy sem,de velem nagyon csúnyán bánt!

Még azt is elfelejtettem megkérdezni,hogy kisfiú vagy kislány a babám.Bár ha eszembe jutott volna,lehet még akkor sem merem megkérdezni!

Kishíjján lehülyézett,mert mertem kérdezni tőle!

Azt mondta,hogy nem szereti ha kérdeznek a kismamák, mert hülyeséget kérdeznek,mert nem értenek hozzá!

Nemhogy örülne,hogy érdeklődik egy kismama! Biztos van olyan,aki nem kérdez semmit,de azt meg én nem értem meg!

Nem lehet tudnom a saját gyerekemről?

Szinte gépiesen,futószalagon dolgozik. Diktálja az adatokat a másik nőnek,de az anyuka maradjon csendben!

2012. ápr. 1. 17:40
 5/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok, mondjuk ha nekem ezt mondta volna, minden bizonnyal igen dühösen távozok... :/

De én tényleg mindig olyan kedvesnek láttam/hallottam, másokkal is, hiszen 3 embert hívnak be ugyebár, és elég rendesen hallani, hogy bent miről van szó. Ezek szerint szerencsém volt.

Hát, tényleg sajnálom, hogy veled bunkó volt, esetleg ha volt valami, amit nem értettél az uh-on és netalán homályos is maradt, mondd, privátban is akár, és szívesen segítek! :)

2012. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeiteket,de nem kaptam egyáltalán választ tőle az ultrahangon.

Ezért nem homályos,hanem teljesen sötét!

Mégegyszer nem is fogom megkérdezni,és tuti,hogy azt sem fogom tőle megtudni,hogy kisfiú vagy kislány a babám! :(

Én már nem merek kérdezni! :(

Majd elmegyek egy fizetős UH-ra.Persze nem hozzá!

2012. ápr. 2. 07:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, hogy rossz véleményed alakult ki róla. Én mondjuk 3 éve voltam a Klinikán uh-on, de velem is mindig kedves volt. Miatta mentem a Debreceni Nagyerdei Nőgyógyászatra is 4D-re, mert akkor azt mondták, hogy ő a legjobb uh-os. Most is oda fogok menni. Egyébként a kötelező uh-ra már az OTI-ba járok, mert ott nincs az a zsúfoltság mint a Klinikán és apuka is bejöhet (a Klinikán ki volt írva annó még, hogy nem mindig engedik). Neked hol az orvosod? Esetleg az OTI-ba nem tudnál kérni uh beutalót legközelebb? Aki ott van, ő is végtelenül kedves, olyan szeretettel beszélt a babánkról... :)
2012. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is jobb lenne ha az Oti-ba kellene mennem,ott a dokim is, meg közelebb is lenne,de sajna genetikára kell járnom.A genetikán meg csak azt az UH-ot fogadják el,amit ott csinálnak. :(

De ha majd nem kell mennem már genetikára,mindenképp az Otiba kérem a beutalót.

A védőnőm azt mondta,hogy a klinikai UH a legjobb,mert az a gép a legalaposabb(nem az ultrahangos nő miatt! ).

2012. ápr. 2. 15:28
 9/16 A kérdező kommentje:

Jaj,ma végre nem a Klárika volt az UH-on,hanem egy Molnárné Éri Angéla nevű hölgy. Hát, ég és föld!

Nagyon kedves volt, válaszolt ha kérdeztem,és megmondta azt is, hogy kisfiam lesz! :)

2012. ápr. 3. 13:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, gratulálok a kislegényhez! :)))) Minden szépet nektek! Mikorra várod?:)
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!