Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem vizsgál meg a doki (36...

Ha nem vizsgál meg a doki (36 h. ), akkor honnan fogom tudni, hogy mikor nyílik ki a méhszájam és mennyire?

Figyelt kérdés
A körzeti dokim nem szokott vizsgálni, és nem is szeretném rá kérni.Egyébként meg vagyok vele elégedve, magándokira meg amúgy sincs pénzünk... Akkor majd a kórházban derül csak ki (ha elfolyt a magzatvíz, v jönnek a fájások), hogy mennyire vagyok nyitva? Járt már hasonló cipőben valaki?
2009. jún. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, majd a szülésnél kiderül nyitva van e már v segíteni kell... nem is kell azt hamarabb tudni:) csak idegesítenéd magad, most azom izgulsz hogy nehogy 1 centit is kinyíljon, a szülőszobán meg azért fogsz könyörögni h bárcsak 1 már egy centit nyílna! :) nyugi

17 hetes + 18 hós

2009. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 36.hét után már azért nem szoktak megvizsgálni, mert akkor már ha jönni akar a pici csak jöjjön. Én 2 ujjnyira 35.héttől nyitva voltam, 39.héten mentem szülni mert megindultak a fájások. Jobb ha nem tudod hogy nyitva vagy-e hidd el, mert én mindig ezzel foglalkoztam és ha már belenyilalt a pocimba a fájdalom mehetnékem volt szülni :)
2009. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia.Engem utoljára 34hetesen vizsgáltak azota nem,azt mondták majd a szülőszobán eleget fognak vizsgálgatni,nem is baj,most már lassan belépek a 40.hétbe és alig várom,hogy végre megszülessen a kisbabám.Boldog babavárást!
2009. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azért azzal nem értek egyet, hogy jobb ha nem tudod, hogy nyitva vagy-e...

Nyitott méhszájnál még alaposabb higiénia szükséges.

Persze 36.hét után már nyugodtan jöhet a babó, de előfordulhat hogy túlhordod nyitott méhszájjal is. És közben összeszedsz valami fertőzést..


Első babámmal a 18.héttől nyílni kezdtem, a 35.héten már 1111 voltam. Mégis túlhordtam.

Most a 9. héttől nyitva vagyok, hát jó ezt tudni, mert óvatosabbnak kell lenni.

2009. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!