Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 12 hetesen nem...

Normális, hogy 12 hetesen nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Nem egy átlagos terhesség az enyém, nem vagyok rosszul, nem vagyok fáradt, teljesen úgy érzem magam mint a terhesség előtt. Ez nem is probléma, de már 12 hetes vagyok és egyszerűen nem érzek semmit a hasamban, tudom még nem nagy a pici de nem érzem, hogy Ő ott van, pedig minden rendben van a babával.

Normális ez? Valami baj van velem? Már a sírás kerülget...


2012. márc. 31. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs baj,ez normális.

Nekem se voltak tüneteim,rosszullétem,se semmi.Ráadásul a baba is elég későn mozdult meg.Még csak most kezdtem el érezni.

Mégis már 19hetes vagyok.

Ne idegeskedj,mert azzal többet ártasz a babának.

Boldog babavárást!

2012. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

8 hónap után jött össze a baba, és nagyon féltem..:)

2012. márc. 31. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:

ÉN rosszul voltam úgy a 11 hétig aztán elmúltak a rosszulléteim. Én is pánikoltam egy picit, aztán láttam az Uh-on és megnyugodtam. Utána már kezdett nőni a pocak a 15 héten pedig éreztem mocorogni igaz nem minden nap.

Nyugodj meg inkább és élvezd, hogy nem vagy rosszul.:)

23hkm

2012. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mázlista. Bár elmondhattam volna én is ezt. Becsüld meg, nagy kincsed van.
2012. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 3 év után jött össze.

Nálam sem volt semmi tünet, és csak 21 hetesen éreztem először a boxolását!

21 hetesen!!!

Addig megőrültem.

De mindenki más meg irigyelt, hogy nem vagyok rosszul.

Nekem meg az idegeim mentek tönkre,

Téged is irigyelnének sokan, hidd el, és ne aggódj, azért mert nincsenek rosszulléteid, minden okés!

Örülj neki, hogy pl a gyomorsavad nem vágja tönkre a fogaidat a sok hányás miatt.... sorolhatnám!

Minden jót!

2012. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemsokára kezded majd érezni, hogy 'erősödik' a méhednél, aztán szép lassan nem tudod felvenni a ruháidat.

Amikor először érzed, hogy rúgott, utána mindig azt akarod majd, hogy rúgjon, hogy érezd, hogy rendben van. Aztán az következik majd, hogy éjjel arra ébredsz, hogy össze-vissza ficánkol, vagy épp már belülről fáj a gyomrod, mert úgy rugdossa, mint egy focilabdát.

Ha már megnyugszol, hogy akkor minden rendben odabent, akkor azon kezdesz majd izgulni, hogy a legfontosabb dolgokat legalább, időre meg tudd venni.

Most fog telni egyre rohamosabban az idő, és egyszer csak feleszmélsz, hogy már csak 2 hónap van hátra. ;-)

30 hetes kismama

2012. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj kár volna ilyen miatt sírni! Én 22 hetes vok és kb 2 hete érzem, hogy akár bármi is történik velem. De sokszor napközben még most sem. A hasam egyáltalán nem nőtt 20 hetes koromig, teli vagyok energiával, mint előtte, nem voltam, vagyok rosszul egyáltalán és még mindig hason fekve ébredek fel reggel mert annyira nem érzékeny a hasam. 3 hete érzem a mozgását, ezért már tudom, hogy van. De épp ezt mondtam a férjemnek19 hetes koromig, hogy ha az uh-n nem láttam volna h van, akkor nem tudtam volna észrevenni magamon h terhes vok. Ez van én örülök igazából, mert igy ugyanolyan aktívan telt az első félidő és hízni sem híztam még semmit:) 22hkm
2012. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!