Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat hányok(naponta...

Nagyon sokat hányok(naponta legalább 2szer). A folyadékot próbálom pótolni, vitaminokat szedek. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, én a 11. hétig napi 7-8-szor hánytam, éppen csak megúsztam a kórházat. A napi 2 nem sok, annyit még most is hányok, pedig már 18 hetes is elmúltam:-))

A baba ennek ellenére szépen fog fejlődni, nyugi!

Boldog babavárást, mielőbbi jobbulást!

2008. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj Motiliumot szedni,mert az lefelé tolja a kaját és így kevésbé tudsz hányni!
2008. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyedül a kiszáradás lehet probléma, de a napi 2 rosszullétnél ahhoz több kell.

Mondd a dokidnak, hogy mi a helyzet, ő tudni fogja, hogy kell -e egyéb ellátás.

de jól teszed, hogy pótolod, amit lehet.

A baba ettől szépen fog fejlődni, ne félj.-)

2008. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a B6 vitamint.Hányinger ellen van,hátha használ.Egyél sokszor keveset,keksz,ropi...Terhesvitamint szedsz?Lehet attól is,mert valamiért azt a fajtát nem bírod.
2008. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szedem a Gravidát, de azt már régebben szedem, ez a hányás kb 2 hete van. 9 hetes vagyok
2008. ápr. 15. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy elhagyod pár napig.Terhesség alatt a szervezet kiszámíthatatlan.Amúgy én nem szedtem semmilyen terhesvitamint.A B6 lehet segít a Gravida mellett is.Bajod,egyik változattól sem lesz.Vigyázzatok magatokra.
2008. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj valami gyömbértartalmút inni, az jó a hányingerre, amúgy naponta többször egyél keveset, kekszet, ropit, nekem a pattogatott kukorica is jó volt vagy a müzli tejjel, reggel mindig egyél pár kekszet, én háztartásit ettem. Mondjuk 6. héttől voltam nagyon émelygős, párszor hánytam is (kb. 4X), hozzád képest az nem sok, de kitartást, nekem most már jobb a közérzetem és most vagyok 12 hetes, szóval kitartást, nem lesz baj!
2008. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is napi 2* hanyok de azt mondta a doki ne aggodjak ez semmi es probalt vigasztalni hogy a 13. heten ha a mehlepeny átveszi a magzat táplálását és a hormontermelést is akkor ez elmulik. (valahol azt olvastam ez csak a 14. hetre törtenik)
2008. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!