Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog rendszeresen mozogni...

Mikor fog rendszeresen mozogni a baba? Én most vagyok 21 hetes, nem mindig érzem! Mikor válik rendszeressé? Első terhességem!

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetrol hetre erosebb lesz es jobban fogod erzni. Meg egyre hoszabb ideig. 24hetesen mar nagyon jol erezheto. :)
2012. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyre erősebb lesz a pici, 2-3hét múlva jobban fogod érezni.
2012. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 hetesen már bőven hullámzott tőle a hasam, ekkor voltunk 4D-n, és alig állt meg a vizsgálófej. Kb. 1 héttel előtte vált olyan rendszeressé, hogy a nap kb. ugyanazon óráiban éreztem. :) Most, 34 hetesen meg már egy kész boxoló a kishölgy. :)
2012. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz amikor azt mondod rendszeres?

Szerintem nem rendszeresen mozog, ha úgy érted hogy 8-kor, 10-kor, 12-kor vagy ilyesmi. Vannak napjai, amikor nagyon aktív, vannak napjai amikor lusta. Amikor nagyon aktív akkor gyakorlatilag egész nap ficánkol, amikor lusta, akkor időnként mozdul egyet-egyet. Esténként szokott kicsit virgoncabb lenni.

Nálam legalábbis így van még most is.

36 hkm.

2012. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!