Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek a következő...

Mit jelentenek a következő adatok?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a laboreredményem, tudom hogy nem vagytok orvosok de hátha többet értetek hozzá mint én.20hetes vagyok, a vizeletben baktériumot találtak, a fehérvérsejt 11,1 (4-10 ok), vörösvérsejt 3,8(4-5 ok), lymphocyta 18,2(25-45 ok).Ezek mire utalhatnak?

Sajna csak pénteken tudok dokihoz menni.

Köszi


2008. ápr. 15. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első ilyen laboreredménytől én is megijedtem, de aztán elmagyarázta a doki, hogy a megadott értékek normál esetben értendők, terhesen normális az eltérés. Persze nem minden esetben, de az orvos tudja megmondani, hogy ez még jó-e, vagy már nem. Ha nincs nagy eltérés, akkor szerintem nincs gond.
2008. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fehérvérsejt emelkedése utalhat a bacira,ahogy látom nem nagy az eltérés.Sztem nagy baj nincs,kapsz rá gyszert és rendbe jössz.,Csíp is a vizeleted?
2008. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem csíp, csak enyhe folyásom van ami normális.Szóval semmiből nem jöttem volna rá hogy bacis.:(

2008. ápr. 15. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!