Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotosan folytassam vajon...

Állapotosan folytassam vajon a külföldi ápolói munkám?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.

Az idősgondozói munkám állandó utazással jár, mivel 2 hetente repülök haza Németországból.

Emellett munkám során emelgetnem kell és minden nap találkozom vizelettel, széklettel, netán vérrel, így a fertőzésveszély is megvan a kesztyű ellenére.


Most még úgy érzem, bírnám csinálni, de félek, mi van, ha akár egy kisebb emeléstől elmegy a baba.

Tanácstalan vagyok, nem tudom visszamenjek-e, vagy maradjak itthon munka nélkül, otthon ülve karba tett kézzel várva a babára, ráadásul nemrég kezdtem, így anyagilag is borzalmasan állunk még.


Van aki állapotosan is fizikai munkát végzett, esetleg hasonlóan egészségügyben volt?

Lehet bírni és mennyire kockázatos?


2012. márc. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van már nőgyógyászod? Attól kérdezd.

De szerintem nagyon nagy lenne a kockázat, ne próbáld meg.

2012. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, de én irodai munkát végzek, ezért még szeretnék pár hetet dolgozni.
2012. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak jövő héten megyek a dokihoz, még túl korai lenne.
2012. márc. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!