Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet érezni hány...

Mikor lehet érezni hány hetesen a méhedet a szeméremdomb fölött? Mikortól nem lehet hasra feküdni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 07:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem a lepontozást.

10: arra a kérdésre emlékszem :))) hát azon félnapig fetrengtem a röhögésől, persze ott is le lettem pontozva, mert ugyanazt vallom amit ti is.

2. vagyok

2012. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8-as valaszolo, nem dehogy, nem rad ertettem, hanem a lepontozokra.

Tudomanyos teny, hogy a meh a 12. hetig a szemeremcsont mogott van, mert egyszeruen addig meg pici a baba, pici a meh, nagyon fontos dolgok tortennek, de nem "mennyisegileg". De ez igy van jol, merthogy addig a legserulekenyebb a baba, az egesz terhesseg, a termeszet igy talalta ki: ott bent, melyen nagyon-nagyon nagy biztonsagban van pl a kulso hatasoktol, serulesektol.

De ezen az oldalon valamiert altalanos, hogyha le mersz olyat irni, hogy "10 hetesen inkabb a puffadasnak es a kiengedett hasnak koszonheto a pocakod es nem a babad masfel kilos, mert a mehed kb okolnyi nagysagu es a baba par centi", akkor lepontoznak foldig, merthogy ez "illuziorombolo" es nekik mar tenyleg hatalmas a pocakjuk.

Szoval csak azert irtam, mert delelott itt is csunyan le voltak pontozva a valaszok, azota mar javult az arany.

2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jah, es nekem meg a sok hizassal sincs bajom, nem cikizesbol irtam, merthogy az elso terhessegemnel nekem is sikerult 25 kilot magamra kapni. De egy percig sem amitottam magam, illetve mast azzal, hogy az mind a hasamra ment, mert nem, folyamatosan szembeneztem azzal a tennyel, hogy a terhesseg elott hordott 36-os nadragok helyett szules utanra 40-42-est kellett beszerezni, hiaba lett negy kilos a babam, nem tudtam a lanykori nadragokban hazamenni a szuloszobarol es a buram is pufi lett. Lement utana, mert tettem erte, de nem szepitem a helyzetet: meg akkor sem tudtam csak hasra hizni, amikor csupan 11 kilot szedtem fel, akkor is ment nemi plusz a fenekemre, combomra, mindenhova pici, hat akkor a 20 kiloknal meg johogy megy masnak is.
2012. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na de itt ez nem divat, jobban szeretik a boldog tudatlanságot, és hiszik, hogy már 10 hetesen is lehet látni, hogy ki lakik bent, illetve vannak olyanok is, akik TUDJÁK, hogy mind a 20 kiló plusz a babától van. :))) Nem baj, ez van...

1. voltam megint

2012. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!