Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet érezni hány...

Mikor lehet érezni hány hetesen a méhedet a szeméremdomb fölött? Mikortól nem lehet hasra feküdni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

12-14 hét között elhagyja a szeméremcsontot, "kilép" onnan, és a fundusa már fölötte érezhető. Hason pedig addig lehet aludni, amíg bírsz. :) Használd ki, én a 20. hét után már nem tudtam, egyáltalán.


33 hetes km

2012. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én már sokkal előbb nem tudtam hason feküdni, minthogy a méhem kjött volna a kismedencéből, mégpedig a melleim miatt. Úgy fájtak, hogy nemhogy rájukfeküdni nem tudtam, de a ruhák érintése is rossz volt. Szóval ameddig lehet, aludj hason, egy idő után úgysem tudsz majd. Eleinte amúgy még pici pocakkal is lehet hason feküdni, ameddig a baba nem tölti ki teljesen a méhet. Na aztán a 20 hét után egyre rosszabb, és a végefele meg örvendesz, ha akármilyen pózban tudsz aludni egy kicsit. Tudod, sokszor a kicsi sokminden ellen fog tiltakozni :)
2012. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 timszy25 ***** válasza:
80%

Én 31 hetes vagyok és még mindig tudok hason aludni.

Csak az a baj hogy akkor a kisfiam úgy elkezd mocorogni,hogy meg kell forduljak.

2012. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen, valamikor a 12. het kornyeken hagyja el a szemeremdomb vonalat a mehed teteje. Hason pedig tenyleg addig alhatsz, ameddig kenyelmes, te fogod erezni elsokent, hogy mar nem jo.
2012. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha a szeméremdomb fölött lehet már érezni a méhet, akkor látni is lehet majd, hogy eltűnt a has és a szeméremdomb közötti mélyedés?
2012. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az nekem csak 24 hetesen tűnt el, pedig igen vékony vagyok.

35 hetes km

2012. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ilyen valaszokat, amelyek a teljes realitason alapszanak azok pontoznak le, akik a peteeres elott 5 nappal mar terhessegi tuneteket ereznek, 4 hetesen mar terhesnacit hordanak, mar 7 hetesen akkora "babapocakjuk" van, mint masnak 32 hetesen es akik fixen allitjak, hogy 20-25 kilot hiztak ugyan, de az csak es kizarolag mind a hasukra ment, mashova egy gramm sem.

De semmi gond, ha ettol jobb lesz a napjuk, akkor hajra, nem kerul ez semmibe. :)

2012. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt rám érted? :/
2012. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14:09: milyen igazad van! :)))
2012. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem arra gondol, aki pl. engem is lepontozott. :) Múltkor majdnem leszedték a fejemet, mert azt mondtam, hogy 11 hetes terhesen nem láthatja az alhasán a baba mozgását... :) Lelkük rajta.

1. voltam

2012. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!