Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma kezdem a 29 hetes...

Ha ma kezdem a 29 hetes terhességemet akkor mikor fogok szülni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
És a negyedik válaszolónak üzenem, hogy ő a legnagyobb paraszt, és nem kötelező ide irni, ha nem tud normális választ írni, inkább ne írjon semmit.
2008. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
csunya csunya csunya
2008. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Hogy egyes emberek mennyire szeretnek mindenkinél okosabbnak tűnni?? és megpróbálni alázni a másikat. Sokkal okosabb az aki mer kérdezni, mint te aki, ha reagálnak az ostoba válaszodra közönséges alpári módon felel vissza. Mit is vártál? Ne csodálkozz hogy mindenkiben ellenszenvet váltottál ki. Az ilyen emberektől vagyok rosszul, az ilyenen életunt, unalmas, hervasztó, fásult lelkiszegény emberek.

Hasonló állapotban lévő nőnek akinek ott egy pici a pocijában, hogy tudsz így reagálni? Rideg vagy és ellenszenves

2008. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

Már megbocsáassatok, de tényleg érdekes, hogy egy 29 hetes kismama nem tudja mikor fog szülni...Akkor honnan tudja egyáltalán, hogy hány hetes??? 40-ig nem nehéz elszámolni.

Ezt ne vedd sértésnek, inkább csak kérdés...


Egyébként itt könnyen utánnajárhatsz:

[link]

2008. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem tudja,hanem mert el van számolva,csajok,kinek jó ez az idegeskedés? Nem érdemes.Ha 29 . hetedet kezdted,akkor június 17.-én töltöd a 40.-et,amiből bármi lehet,a kérdés az hogy mi a másik dátum,miért vagy elszámolva,ill hogy hogy volt az utolsó mensid.

25 hetes kismama

2008. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ez az elszámolás dolog nekem nagyon érdekes.Hogyan tudják az embert elszámolni?Egyik barátnőmnél ugyanez van.Mikor volt az utolsó menzeszed első napja?Figy , mindig onnan számolják a terhességi hetet nem máshogy.Van az a felálás mint nállam, hogy pontosan tudom még a teherebe esésem napját is mivel clostis peteérésem volt, és a babóka mégis 3 héttel fejlettebb a koránál.De ez nem elszámolás, csupán hál' istennek nagyon szépen fejlődik.Tehát mindig az utolsó menzeszedtől számolj.Nekem 18 hetesen mondták rá, hogy 21 hetes.Most alig várom,h ogy újra menjek és megmondják vajon ugyanebben a tempóban fejlődött-e.

23 hetes kismami

2008. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a 14. napon van peteérése, nekem néha 40-50 napos ciklusaim voltak, így egy-két hét csúszással fogant a baba. Én is el vagyok számolva egy héttel.
2008. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

V

2008. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Van egy ötletem , beszéljetek meg egy találkát,minek veszekedni, ha verekedni is lehet.

Milyen primkó emberek vannak.?

Egyébként tényleg iq lehet a csajszi.Mit is kérdez?

2008. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
majd akkor szülsz hamár bekell feküdnöd a kórházba!még van időd,ne parázz!én a 39.hetemet kezdtem volna el mire elindították a szülést mert a baba már nem érezte jól magát.te viszont pihenj és ne gondolj a szülésre csak arra hogy a baba még nől,nől,nől és egészséges legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!