Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan működik ez az előtej...

Hogyan működik ez az előtej dolog?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, még dolgozom, normál melltartót hordok, előfordulhat, hogy elkezd szivárogni az előtejem és esetleg foltos lesz a felsőm? Kellemetlen lenne...
2008. ápr. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, terhességnél minden előfordulhat.

De inkább később jellemző.

De ha ennyire fész, vegyél melltartóbetétet, az felfogja a -még nem létező- előtejet.

Amúgy miért ciki? a terhességgel és szoptatással együtt jár, ilyen a természet.

2008. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én is kellemetlenül érezném magam, ha a munkahelyemen átázna a felsőm...
2008. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egész terhesség során bármikor előfordulhat, de az is, hogy sosem észlelsz előtejet, mégis lesz, amikor kell. Nekem sosem volt (legalábbis nem vettem észre), szülés közvetlenül után mégis volt mit szopizni.

Ha félsz, hogy átlátszik a ruhádon az esetleges szivárgás, vegyél melltartóbetétet, az felszívja. Bármelyik drogériában, vagy gyógyszertárban kapsz.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!