Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Missed ab-om...

Lehetek terhes? Missed ab-om volt 5 hete! 1 hete barnás folyásom volt, mára az is elmúlt! Csináltam egy ovut, + lett

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Peteérésem lehet? A terhességem előtt is ovu-t használtam és nemvárt előtt 6 nappal már pozi volt!
2012. márc. 26. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha terhességi jós tesztként használtad az ovu tesztet, akkor én a helyedben inkább terhességi tesztet vennék!

De ilyen esetekben várni kell pár hónapot a próbálkozással ,nem?

2012. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltatok és pont volt peteérésed lehetsz. Bár én úgy tudom, hogy tanácsos missed ab után 6 hétig várni a szexszel, a fertőzés elkerülése végett.
2012. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Missed ab után elég sok idő, amíg "helyreáll" a hormonháztartás. Ha nem telt el még elég idő, akkor az is lehet az oka a pozitív tesztnek. Nekem konkrétan a 6 hetes kontrollon mondta a doki, hogy ha most tesztelnék, még mindig lehet, hogy pozitívat mutatna, ugyanis sok idő, míg kiürül a HCG a szervezetből. Egyébként tényleg nem véletlen, hogy a műtét után 6 hétig tilos házaséletet élni...
2012. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy várni kellett volna 6 hétig,de már mindegy... késő bánat!A terhességi tesztem negatív lett! Köszi a válaszokat!
2012. márc. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!