Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónaposan hogy néz ki a...

7 hónaposan hogy néz ki a napotok? Mennyit pihentek /járkáltok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én személyszerint enm sokat járkálok.

Mostanában kicsit ellustultam.

Igyekszem midennap a friss levegőn lenni,de hamara fáradok.

És persze nagyon izgulok!

29 hetes kismami

2008. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ma kb 3-kr bírtam kikelni az ágyból. :o( Mondjuk a hétvégét végig mászkáltam bababoltokba és levegőzés címszó alatt kirándultunk, de akkor a férjemuram itthon volt és akkor nagyobb kedvvel, nagyobb lendülettel vagyok. Egy átlagos napon azért tevékenykedem is, de délután kell pihenjek 1,5-2 órát. Szép várakozást!
2008. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 32 hetes vagyok, még a héten dolgozom.... :) Most már nehezen bírom, sokszor olyan a hasam, mintha kövek lennének benne. Ettől függetlenül aktívan élem a napjaimat, majd jövő héttől már pihenek. :) Sok negatív tünetem sincs, azt azért hozzá kell tenni. Boldog babavárást. :)
2008. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én legkésőbb 8 kor kelek(nehezen),mert a 3éves fiam nem hagy más választást.Délelőtt a fiammal foglalkozok,majd főzés,ebéd után 1-2óra alvás,aztán kis séta lent.Utána megint pihi.Az utóbbi 1-2 hétben elég fáradékony lettem sanjna. 30.hetes kismama
2008. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes koromig abszolut aktív voltam, sokat jártam a városba intézkedni. De akkor sajna kórházba kerültem egy hétre, ahol feküdtem többségében. Onnan hazakerülve az első hét szörnyű volt, alig tudtam mozogni, annyira fájt a hátam ( a fekvéstől) és mivel a hasam is intenzívebben nől már, nem tudtam hogy amúgy hogy lennék.

Most 32 hetesen aránylag jól vagyok, bár régóta sokat keményedik a hasam, ezért többször kell pihennem.

Reggel 7-kor kelek férjemmel, elmosogatok, rendet teszek a konyhában, pihenek egyet. Aztán elmegyek boltba, pihenek egyet, majd főzök, és pihenek:-) Hetente általában kitakarítom a fürdőt és a szobát.

Boltba minden nap elmegyek, hetente legalbb 1X, néha többsör bemegyek a városba intézkedni. + a kórházak, vizsgálatok, vérvételek...

Tehát én aránylag aktív vagyok, de minden munka után pihenek fél-1-2 órát, mikor hogy jön ki.

A lényeg, hogy jól érzed magad, és ha kell, tényleg pihenj! Nem szégyen ez, az egészség fontosabb, minthogy baj legyen a makacsságból.

2008. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 37. hétben vagyok, és még mindig főiskolára járok, reggel 8-tól délutánig, és utána tanulok (ha éppen van rá energiám, bár mostanában már egyre kevesebb)Úgyhogy én járkálok eleget :)
2008. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetes vagyok,és a 3-ik babámat várom.

A kicsi 2 éves,tehát mellette nem lehet unatkozni.

Ellátom a háztartást,ami ugye nem kis meló negyed magamra,mindennap kimozdulunk a gyerekekkel,összejárunk más gyerekesekkel is.Eléggé fárasztó,de szerintem szülés után mégjobban az lesz.Valahogy ezt a terhességem nehezebben viselem,nem is volt olyan időszakom,hogy aktívabb,eddig az elejétől fogva fáradékony vagyok,elég rossz a közérzetem,hányingerem van,sokat fáj a gyomrom...stb...

Az jó az benn,hogy jobban alszom mint eddig.Nagyon rossz alvó voltam.Most elalszok éjfél körül,és reggel fél 7-7-ig tudok aludni.Napközben nincs lehetőségem aludni,és nem is tudnék,mert akkor éjjel nem menne.

Boldog babavárást,jó egészséget.

2008. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szis, 4. babámat várom,semmit nem változott a napirendem, reggel 6-este 10 ig fenn vagyok, bár néha elfáradok, de alapjában jól bírom. Sokat mozgok, kertészkedem, sétálok, egészséges kajákat eszem, futtatom a gyerekeimet. Irigylem, aki 3-ig alszik, bár nem tartom helyesnek a lustálkodást, mert szülés után baromi nehéz lesz így helytállni.
2008. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!