Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én 6 hetes terhesen magándo...

Ha én 6 hetes terhesen magándokinál voltam Veszprémben terhesgondozáson, hova tudok (tb-támogatott helyre)menni ultrahangra, hogy tudjam, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem a rendes szakrendelésre mert ott mindenkit kötelesek fogadni legalábbi itt pápán így működik de mindenhol így lehet
2008. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Veszprémi vagyok,és eddig magán dokinál voltam 2x voltam nála,abszólut nem volta megelégedve velle,csak a pénz számit.Ezek után csak sztk-ba megyek,ott kedvesebbek,és nem kell egy hallom pénzt kifűzetni,okább költöm a kicsimre.Sztk-ba csinálnak ultrahangot,meg terhess gondozáson is,és nem kérnek pénzt.13 hetes kismami
2008. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos az a baj, hogy az Sztk-ban sem akarnak fogadni, mondván, hogy már inkább jelentkezzek be a kórházba a 12. heti uh-ra. Ugyhogy sajnos várnom kell.


a kérdező

2008. ápr. 15. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál védőnőnél?Én is most megyek csütörtökön kórházba ultrahangra ezek kötelező vizsgálatok.Én 1* voltam terhess gondozáson ott levették vért hepatitis B,vércsoport.Most hány hetes babócás vagy?Voltál vérvételen,belgyógyászati vizsgálaton?Az külömben nem jellent semmit,hogy magándokihoz jártál,mert akkor is kötelező terhes gondogásra járni.Írj inkább E-mailt nekem válaszba,mert nem mindig kukkantok ide be.Elöző válaszló voltam.
2008. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!