Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok vele a babámnak, ha...

Ártok vele a babámnak, ha havonta megyek 4d-s uh-ra?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megnyugtat, ha láthatom! ! ! 21 hetes vagyok
2008. ápr. 14. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem azt mondta a védőnőm hogy elvileg nem károsítja a babát, viszont kisebb a születési súlyuk ha nagyon sokat UH-zák őket. Meg a babák sem igazán szeretik.... Meg nem tudom neked meddig tartott, de nekem vagy 20 perc fél óra volt a 4D-s UH. Szerintem a terhesség alatt 1x vagy 2x jó vele megnézni, de én hiszem hogy ők nem annyira örülnek, főleg ha hosszasan tart a vizsgálat. Én csináltattam 17 hetesen, és akartam mégegyszer a 30. hét körül, de aztán valahogy kimaradt. Most meg már nem csináltatok. 37 hetes terhes vagyok. Kibírom már amíg láthatom. Sőt, annál nagyobb meglepetés lesz! :)

Szerintem nem kellene olyan gyakran vizslatni őket... :) Engem is megnyugtatott nagyon amikor láttam, de szerintem nem jó a túl sok UH.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok és nem igazán tudom eldönteni, hogy mikor menjek először. Legszívesebben én is állandóan nézegetném Őt. Úgy gondolom, 23 hetesen és 32 hetesen lenne érdemes. Azért írom ezt, mert a keresztfiamat 22 hetesen láttuk 4D-s UH-on és gyönyörűen látszott minden porcikája, fütyije, de az arca csak később lett igazán babás. Sok örömöt kívánok a felvételekhez és a hamarosan szemmel látható babához!!!!
2008. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!