Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok vele a babámnak, ha...

Ártok vele a babámnak, ha havonta megyek 4d-s uh-ra?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megnyugtat, ha láthatom! ! ! 21 hetes vagyok
2008. ápr. 14. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elméletileg embereken nem okoz fejlődési rendellenességet a túl gyakor UH vizsgálat,de kutatót azt hiszem talán egereken bebizonyították,hogy ott vannak káros rendellenességek.Az ember és az egér között azért sok különbség van,hosszabb várandósság,és magzatok is másként fejlődnek.Lassan úgyis minden nap fogod érezni a rúgásait,hacsak még nem érzed minden nap.No meg szerintem felesleges pénzkidobás a 4D.Én a 12 hét óta nem láttam az UH képet,de tudom,hogy minden a legnagyobb rendben an a kis Békával,és minden mozdulatáról tudom,hogy éppen merre jár.


35 hetes kismama

2008. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Állítólag nem árt az uh a babának, de szerintem is felesleges, ha nincs rá orvosi indok. Én eddig egyszer voltam 22 hetesen, ha a következő kötelező uh vizsgálaton azt mondják, hogy minden rendben, akkor valószínűleg nem megyek több 4D-re, inkább más babaholmira költöm azt a 12-15000 Ft-ot. (Persze megértelek, hiszen nekem is jó volt nézegetni a babucit.)

27 hetes kismama

2008. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy használni biztos nem használ. A kötelező vizsgálatok sem véletlen úgy vannak kiírva, ahogy , annál több vizsgálat nem indololt.

A baba már mozog, tehát tudod, hogy minden rendben, uh meg van a 26, 32és 36 héten, tehát az is megnyugtathat.

És igen, nem beszélve az anyagi vonzatáról, én még azon is gondolkodom, hogy először és utoljára elmenjek-e 4Dre:-(

2008. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg egy Uh olyan a babának mintha egy vonat robogna el fölötte.Döntsd el, hogy árt vagy sem....
2008. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
jó sok pénzed lehet, ha havonta belefér a 4D...
2008. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az a vonatos hasonlat szerintem kicsit túlzás. ha tényleg olyan nagy zajt hallana, akkor miért van az, hogy sok baba édesdeden alszik uh vizsgálat közben?!
2008. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is többször voltam, ha nem is havonta. És én sem azért mentem, hogy nézegessem, hanem, hogy megtudjam, hogy minden rendben van-e. Kérdeztem a dokit, hogy nem árhat-e, de azt mondta, hogy nem. Egyébként meg kötelezően azért van csak 4, mert az állam ennyire ad keretet a kórházaknak...
2008. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a kórházban kb. 2 perc alatt végeznek, és nekem pl. flowmetriát, vagy szívműködést sosem néztek. Magánrendelőben megvárták, míg úgy fordul a baba, hogy rendesen meg tudjanak mérni mindent. A klinikán egy kb. 20 éves fickó meg egyből mindent meg tudott mérni?!? Szóval én jobban megbízok a 4d-sben. Legalábbis, ha olyan helyre mész. Mert a Brendon pl. tényleg nem sokat ért, de a másik nekem nagyon bejött... (Előző válaszoló voltam...)
2008. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha nekem mergéri azt a pénzt,miért kell cinikusnak lenni???? (annak a válaszolonak,aki a pénzt látja csak az egészben...)
2008. ápr. 14. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy az UH nem árt neki,csak nem szeretik a babák,mert felmelegíti a magzatvizet.
2008. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!