Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, és már...

18 hetes vagyok, és már 9-10kg-ot híztam, ez még normálisnak mondható? Nem voltam vékony alkat, és 3 műszakos munkából estem ki, mivel veszélyeztett vagyok és feküdnöm lehet! !

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A 28. hétig én is felszedtem 15 és fél kilót - mindig mondta a védőnő , hogy az sok - , de ezután nálam lelassult a hízás.Most az utolsó 12 hétben "csak" 3,5 kg jött fel, az is inkább víz. Ha kicsit odafigyelsz és csökkented a szénhidrát bevitelt, biztosan lassul majd a gyarapodás. Ha más gondod nincs, akkor meg nem kell annyira foglalkozni ezzel, majd szülés után szépen leadod.:)Boldog babavárást! 40 hetes kismami
2008. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a sok ágybanfekvés az oka.sokat változtatni nem tudsz,maximum egy kalória szegény étrenddel tudsz javítani a helyzeten,szerencsére jön a gyümiszezon!
2008. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért tagadjuk, nem kevés, de lehet, nem fogsz többet hízni. A munkából kiesés felborítja a napi ritumust, ami önkéntelen hízást eredményez, nem beszélve a fekvésről.

Figyelj oda, mit eszel, többször kevesebbet, sok sok rostot, gyümit, és igyál legalbb 2-3 liter folyadékot.

És amennyit lehet, azért mozogjál, és iktass be egy napi rendszerességet, ugyanakkor egyél, kelj, feküdj, ez segíthet abban, hogy ne legyen 40 kg belőle..

Vigyázz magatokra és persze mindennél fontosabb az egészség, utána úgyis lemegy, ami feljött:-)

2008. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egy kicsit nyugodtabb vagyok hogy nem csak én vagyok így!!!
2008. ápr. 14. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem , ha odafigyelsz arra, hogy mit és mennyit eszel, akkor ne foglalkozzál vele.

Én is 27 hetesen +15 kg-nál tartottam, most +1 kg jött hozzá.

Én a 18-27 között híztam 8kg-ot, ami lehet a székletproblémák miatt volt.

És nem zabáltam , napi3x eszem, Este 18 után már nem, csak nagyon ritkán (max heti1x).

Ez mind csak adottság kérdése, ezelött kb6-10 éve szült ismerőseim mind mondják , h. 20-30 kg-ot híztak a babavárás alatt.Más generáció.

2008. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!