Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől szállt le a hasam? Ez...

Mitől szállt le a hasam? Ez mit jelent? 33hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha leszáll a has az azt jelentheti hogy a baba beállt a hejére.Készülődik megszületni.
2009. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na,de ne aggódj nem holnap után fogsz szülni:)

csak már fejjel lefelé,menetiránynak van,ami jó hír!

nekem 28.héttől leszállt,befordúlt.Most vagyunk 37.hetesek:)

2009. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia!

nekem az elejétől kezdve fejjel lefelé van.de eddig a mellem alatt magasabb volt a hasam,most 2 napja "lelapult".

3 napja meg azt hittem,hogy hívom a mentőket,mert szülök.úgy fájt a hasam.

2009. jún. 13. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, ezt a topicot teljesen magamenak erzem ! :)

Szinten 33 hetes vagyok, mar 23. het ota befeszkelte magat a lanykam a születesi pozicioba, es ket napja nekem is leszallt a hasam, valamint en is olyan görcsöket, szuro, fajo erzeseket elek at, hogy folyamatosan felteszi a ferjem a kerdest: "induljunk?"

Engem az nyugtat meg, hogy a dokim azt mondta, hogy minden rendben van a babammal, picivel több mint 2 kilo, fejlett, erös, ugyhogy a doki szerint semmi gond nem lenne, ha korabban jönne vilagra. Mivel egy idösek vagyunk a heteinket illetöen, szerintem a te babad is hasonlo sullyal birhat, ugyhogy gondolom neked is hasonlo biztatast adna a dokid. :) Hat, remelem egy picit most jobb a lelkednek. :) Mindenesetre probaljal meg pihizni, feltenni a labadat, kellemes dolgokra gondolj, es bizzal a babadban, ö pontosan tudja, hogy mikor van itt az ideje. :) Szep napot, jo egeszseget, boldog babazast! :) L.

2009. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!