Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahogy el lehet kerülni,...

Valahogy el lehet kerülni, hogy berepedezzen a terhesség alatt a bőröm a tágulástól?

Figyelt kérdés
Esetleg kenjem valmaivel a hasam/combom/fenekem/mellem az elejétől kezdve, hogy ezt elkerüljem? Milyen krémet javasoltok? Most vagyok a 11. hét végén és mindent meg szeretnék tenni, hogy minimálisra csökkentsem ennek az esélyét.
2008. ápr. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Használj testápolót vagy babaolajat vagy lehet kapni speciális terhességi krémeket is a csíkok ellen. Én csak sima testápolót hasznlok, egyelőre még nincsenek csíkjaim, remélem nem is lesznek. Ahogy hallottam ez nagyon alkatfüggő, van aki nem keni magát semmivel és egy darab csíkja sincs, van aki keni és mégis előjönnek a csíkok.

27 hetes kismami

2008. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes pocakkorom óta kenegetem a magam,pontosabban a párom,de nem nagyon használ.

Olyan a hasam mintha kiscicák összekarmolászták volna.

Ez van,ezt kell szeretni.:)

Boldgo babavárást!

29 hetes kismami

2008. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Jót tesz ha kenegeted akár sima testápolóval is csak az a lényeg, hogy hidratáló legyen.Viszont hogyha hajlamos vagy rá, akkor nemt udod elkerülni.Nekem a lábam a popsim tiszta csík 14 éves korom óta, ahogy hirtelen nyúltam anyunak szintén viszont 3 gyereket hordott ki és a hasán meg egy sincs.Remélem legalább ott nekem se lesz.

23 hetes kismami

2008. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ez nagyon alkatfüggő,kinek-milyen a bőre,de mindenképp probáld meg vmilyen testápolóval,babolajjal.Én a babylove mama terhessédi csíkok alleni olajat használom és eddig bevált,első perctöl ezt hasznalom,ahog megtudtam,hogy babás vagyok.Ez DM márka,250ml és kb700-800ft.Minden este kend be a combod,popsid,csípöd,,feneked,hasad és a melleket ha ez mellett döntesz.Kellemes babavárást!
2008. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon alkat függő.Minden nap kenegettem magam mindenféle olajokka,és térképesre repedt a bőröm.Édesanyám 3 gyerek után is csak 1 vagy 2 csíkkal rendelkezik,pedig soha nem kenegette semmivel.

Amúgy a magas E vitamin tartalmú természetes olajok,pl szőlőmag.

2008. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajna tényleg alkatfüggő, hogy a csíkok kialakulnak-e vagy sem. Én a 3. hónaptól kenem magam, azokon a helyeken amit felsoroltál az AVENT-t terhességi csíkok megelőlegezésére való testápolóval és nagyon szép maradt a bőröm, de azt nem tudom, hogy nélküle is ilyen lenne-e vagy sem. Én úgy voltam vele inkább mindent megteszek érte, aztán vagy bejön vagy sem. Egyébként én ha megszületik a babócám akkor is fogom kenni kb. 3 hónapig, mert olyat is hallottam, hogy valakinek szülés után a fogyástól alakultak ki a csíkjai! Boldog babavárást!

(37. hetes kismami)

2008. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!