Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek hány hetes a pocim?

Tippelnétek hány hetes a pocim?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi lennék, ha esetleg meg tudjátok tippelni a hetet, akkor a nemét is :)


[link]



2012. márc. 22. 09:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
19. hét, kislány
2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hát aki a 23 hetes fiúra tippelt, vagy ennek közelében járt, "az nyert" :)))


nagyon kiváncsi voltam mert 20-ból 18-an azt mondják hogy uuu milyen kicsi a hasan, mivan már meg szültél, fordulj meg a hátadon van? -.-

nem egyszer sírtam már el magam itthon ezek miatt, olyan rosszul esik, miért kell ijesztgetni, mindig azt hiszem hogy nem jól fejlődik vagy nekem van valami bajom...


köszönöm a tippeket :)

2012. márc. 22. 10:28
 13/28 A kérdező kommentje:

hozzáteszem amugy is 70 kiloval kezdtem tehát nem vagyok egy vékony alkat, és anyukám egyébként megnyugtatott, hogy valószínűleg nagyon kényelmesen elterül még bennem hiszen még kicsike.


Így vissza térve majdnem el lett találva 26 éves vagyok :-P

és azért vagyok ennyire érzékeny a pocimra ilyen téren, mert 3 évig vártunk a bébire és nagyon szeretném ha minden rendben lenne...

2012. márc. 22. 10:30
 14/28 anonim ***** válasza:
kitaláltam de jó:D
2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A hete én is eltaláltam. :)

Amúgy ne aggódj a pocak mérete miatt! Majd megnő. Ha meg nem, akkor se az számít, hanem a baba. :) ÉS nem utolsó sorban, a kisebb pocaknak sok előnye van ám. :) (Nekem nagyon nagy volt, inkább gurultam mint mentem, a derekam majd' szét szakadt, a bőröm vetekszik egy zebra mintázatával, a cipőmet nem tudtam bekötni, sőt egyedül felöltözni sem bírtam alulról...)

2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*hetet, bocsi
2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"inkább gurultam mint mentem"

:))) aranyos hogy biztatsz, valahogy az ellenkezője vagyok a legtöbb kismamának lehet hogy azért mert nagyon akartuk ezt a bébit :) nem tudom...

valahogy az a kép van előttem hogy kismama=nagy pocak...

2012. márc. 22. 10:54
 18/28 A kérdező kommentje:

igen minie22 :)

te voltál a legközelebb, és nekem minden közeli tipp jól esett (persze a többi is)

pont azért mert akkor így nem kell többet aggódnom, hogy gond a pici poci

2012. márc. 22. 10:55
 19/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
miért?
2012. márc. 22. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!