Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mennem moziba?

Lehet mennem moziba?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok egyszer voltam moziban, de akkor még nagyon picike volt, kb. 5-6 hetes. Lehet a picikémnek hallásproblémája a hangos mozitól? Ha igen semmi esetre sem megyek! Előre is köszi a segítséget. Üdv 28 hetes kismami
2008. ápr. 13. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugadtan mehetsz moziba, attól nem lesz halláskárosult a pici, ha 1-2 óráig hangos helyen vagy. :-)
2008. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél, nem lesz tőle semmi baja. Esetleg annyi, hogy ha tényleg nagyon hangos jelenetek vannak, az idegesíteni fogja egy kicsit és rúgdosni fog, de nem lesznek hallásproblémái.
2008. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért ne mehetnél?Mi még koncerten is voltunk és nem lett semmi baj.32 hetes kismama
2008. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

En 19 hetes kismama vagyok,es tegnap voltam moziban /miota babas vagyok eloszor/.En arra szamitottam,h ha esetleg zavarja a hang akkor nagyon fog mocorogni vagy egyaltalan nem,de semmi valtozast nem vettem eszre,ugyan ugy mocorgott mint elotte.En ugy gondolom,h neha azert el lehet menni,nem hiszem,h barm baja is lenne tole.

Boldog babavarast kivanok

2008. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. A terhesség nem betegség! Nem kell ennyit aggódni.
2008. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan, de csak háttal ülhetsz.
2008. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze menj csak,de arra figyelj,hogy a kicsid mennyire tolerálja a mély basszus hangokat.Az én kis békám legszívesebben kirúná a pocim oldalát 1-1 olyan hanghatásnál.Illetve én magam is érzékenyebb vagyok a zajokra,és mostmár a hangos zene sem esik jól,főleg nem a metál,ami nagy kedvencem.De mindattól függelenül,hogy a kicsi nem biztos,hogy aludni fog,főleg,ha izgi filmet néztek,nem lehet baja.Bár nekem olyankor majdnem kirúgja az oldalamt,és ha valami nem tetszik neki,akkor képes úgy is csinálni,hogy fájdalmat okozzon....
2008. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is volta, 17 hetesen, de a baba egész jól tűrte,csak engem zavart a zaj,folyton őt féltettem,így a filből nem élveztem semmit,ezért nem megyek,pedig hülyeség,erre rájöttem,csak én nem tudom elengedni magam,előre látom hogy a széltől is óvni fogom:-(((

Menj csak nem lesz semmi baja,főleg ha valami romantikus,és az anyukája is elérzékenyül:-).

2008. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!