Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol érdemes...

Nyíregyházán hol érdemes beszerezni az apróbb babaholmikat?

Figyelt kérdés

Kiságy, matrac, babakocsi, ágynemű és pólya van.

Az apróbb dolgokra gondolok, cumisüveg, partedli, textílpelenka, popsitörlő, üvegmosó, orrszívó, ilyesmik.

31 hetes vagyok, egy kicsit bevagyok parázva, hogy mindent sikerűl e beszereznünk a nagy napra.


2009. jún. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a kocsit és hordozót,plédeket,lepedőt,orrszívót,kádat,forgó-zenélőt,pelenkázólapot a Mesi-ben vesszük majd!De elnézünk textilpelusért a Zsebi babába,mert az ott a legolcsóbb!A ruhákat a Kenguruba vesszük a Kossuth utca elején,és be nézünk még az Emberkébe is,de nem hiszem,hogy ott veszünk valamit:S!!!

A cumi és cumisüveg stb-t a Tesco-ban vesszük!Főleg a pelust,popsitörlőt és egyéb higiénés termékeket!!!!!

2009. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetes vagyok, nekem már megvan minden.

Textil és eldobható pelust is az Orosi út végén, majdnem a körforgalomnál vettem, nagyon jó árban vannak és jó minőségűek a textil pelusok (magyar és nem a drága lengyel mint a tescoban!). Az eldobhatós minőségéről majd csak 4 hét múlva tudok nyilatkozni:-) de azok is nagyon jó árban vannak. Popsitörlő ugyanitt.

Cumisüveget, orrszívót a gyógyszertárban vettem, lehet egészségpénztári kártyával fizetni:-)

Kis ruhákat a tescoban vettem, Cherokee márkájút, nem túl drága és nekem nagyon tetszenek:-)

Az Emberke bababolt amúgy nagyon üres... Oda csak szoptatós melltartóért fogok visszamenni, 2000-ért van jó minőségű.

Üdv!

2009. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Azt még elmondom, hogy a Mesi bababoltról nagyon rossz a véleményem, a kiszolgálás borzasztó és a megrendelt pelenkázó komódomra 3 hete várok. Először 1 hét után hoztak nekem egy teljesen mást, mint amit megrendeltem és csodálkoztak, hogy nekem az nem kell. Azóta várok arra amit ígértek. Még a jövő hét közepéig várok, ha nem történik semmi megveszem máshol. Ezt már nekik is mondtam, de nagy ívben lesz...ják. Mintha nem is ebből élnének....

Szóval én semmi mást nem veszek ott. Egyébként ugyanazok az árak, mint máshol, gondolok pl. az ágyneműre.

2009. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Mesiről nekem is ez a véleményem!

igénytelen egy bolt!

és volt ,aki itt dicsérte..

a kiszolgálás is egy nagy nulla!!!

2009. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden jót nektek:)
2009. jún. 13. 12:39
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nézd meg ezt az oldalt, [link]

Nagyon jó, igényes webáruház. Nyíregyházán mindent kiszállítanak INGYEN. A szülészeten is mindenhol kint van az elérhetőségük.


Üdv.

2009. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!