Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák, hogy...

33 hetes kismamák, hogy vagytok? Ti is úgy néztek ki, mint egy jól megtermett elefánt, annyira vizesedtek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam vizesedás éppen nincs, van viszont helyette influenza a 4 éves ovis kisfiamtól... :( Eddig ez a harmadik vírus ebben a hónapban, ami hazajött hozzánk, az első kettőt még megúsztam...


A pocim feszül, de már hozzászoktam, igyekszem sokat pihenni. Kislányt várunk egyébként, és egészen más a mostani babavárás, mint anno a fiammal. Akkor sokat begörcsölt a vádlim, most szinte soha. Viszont most sokkal nehezebben viselem, és többet keményedek, mint akkor.


Boldog babavárást neked, és kitartás, már közel a vége!


32+3 hetes kismama

2012. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, annyira... :/ A férjem épp most nyomta bele az ujját a bokámba, ellenőrizendő, hogy mennyire lettem vizes, és kb. 20 percig ott volt a nyoma... :) De azt mondta, hogy így is nagyon szeret, csak az osztályon, ahol dolgozik (orvos) vannak kevésbé vizes lábú nagyik. :))) Kitartás!!! :)
2012. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első, veled is abszolút együtt érzek, én már augmentint szedek, meg panadolon is gondolkozok, mert szétmegy a fejem de nem merem bevenni. :( Jobbulást neked! :)
2012. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csütörtökönleszek 33 hetes!


Tegnap ótavizesedek,mára vádlim is akkora,meg bokám sincs!Amúgy eddignem hztam sokat,de ez most gáz!


Második lányunkat várjuk,és az elsővel nem vizesedtem,de Ő decemberi,ígymost tuti a tavasz jómelegmiatt van!


2 éves kislányés 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szintén 33 hetes vagyok. Szerencsére nem vizesedek, csak minimálisan, viszont én is belekeveredtem az influenzába, pedig életemben nem voltam influenzás...

A fejem csak lefelé húz, de sajnos a 3 és fél éves kislányom is itthon van betegen, tehát a pihenés gyakorlatilag kizárva... most készülünk orvoshoz, hátha mond valami okosat.

Ti tudtok aludni? nekem majd szétszakad a bordáim alatt, ha oldalt fekszem, háton nem tudok, hason meg szintén necces...

Vigyázzatok magatokra!

Zsu

2012. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33+3 hetes vagyok. Szerencsére egyáltalán nem vizesedek (remélem így is marad), de én is elefánt vagyok, illetve én azt szoktam mondani, hogy növendék bálna (elefánt nem terhesen voltam, mert kövér vagyok) :-) Elég könnyen elfáradok, nekem még lépcsőzni sem kell, hogy ne kapjak levegőt. Bárhova megyek, csak totyorgok! Amúgy általában elég gyorsan megyek, szóval ez furcsa nekem. Aludni van amikor könnyebb, van amikor nehezebb. Sokszor ébredek fel! Mindenkinek jobbulást, könnyű szülést!
2012. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sorstársak:))!Szerintem ez lesz életem legnehezebb 7 hete, mindenkinek boldog babavárás és könnyű szülést:))!
2012. márc. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!