Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha pánikbeteg...

Mit tegyek, ha pánikbeteg vagyok, és most babát várok?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt szültem,és a szülés után jött elő a betegségem! Évekig tünetmentes voltam,de most hogy ismét terhes vagyok,előjönnek a tünetek! Aludni nem tudok,mert állandóan idegbe vagyok,és jönnek kisebb rohamok!Árthatok a babámnak ezzel? Természetesen lehet így szülni?
2008. ápr. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A baba megérzi, hogy lelki bajaid vannak, de külsőleg nem lesz semmi baja. Keress fel egy pszichológust, nem kell tőle félned, ő sokat segíthet abban, hogy rájöjj miért alakult ki a pánikbetegség és le is küzdheted.
2008. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,de nekem nincsenek rohamaim.Csak a szüléstől pánikolok!!De attól nagyon!!Azt már én is megkérdeztem hogy akkor most császár lesz?De nem hiszem.Én attól félek hogy szülés közben rosszul leszek!!Ahogy halad előre a terhesség egyre jobban érzem magam!!Remélem te is így leszel!!
2008. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.Jó lenne erről beszélni mert szerintem nekünk szükségünk lenne rá!
2008. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,és a 2. válaszolónak üzenném,hogy lehet,igaza van,és érdemes lenne beszélni róla!
2008. ápr. 14. 07:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a kismama jógát!Ismerek olyat akinek használt!!!
2008. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedjél Hova nyugtatót!
2008. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit,mert lehet hogy a pusztán gyógynövénynek hitt gyógyszer is árt!!!
2008. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!