Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most kicsi vagy nagy ez a...

Ez most kicsi vagy nagy ez a pocak?

Figyelt kérdés

Egyik nap azt mondják emberek,ogy u de nagy,a másik nap meglepődnek a terhességi koromon,és azt mondják kicsi.24+5 vagyok.

[link]


2012. márc. 19. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem kicsi, de nem is nagy, olyan atlagosnak tunik.

Speciel az en egykori pocakjaimhoz kepest nagy, mert nekem 20-25. hetig semmi nem volt egyik gyerekkel sem.


A pocak merete oltozkodestol fugg, pontosabban az, hogy mekkoranak latszik, sot, meg attol is sokat valtozhat a kinezete, hogy hogyan tartja magat a kismama az adott pillanatban. Kicsit eloretolt csipo, elengedett hasizmok es maris nagyobbnak hat a pocak. Lehet, hogy ezert is mondanak neked ezt is, azt is.

Amugy meg ne foglalkozz vele, nagyon nincs ennek lenyege.

2012. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! :) Ez annyira alkatfüggő. Nekem pl. 24 hetesen kezdett csak éppenhogy látszani a pocakom, addig semmi nem volt. Másnak meg már 12 hetesen látszik.


Ne törődj azzal mások mit mondanak! :) Boldog babavárást!

2012. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lányok,irtó aranyosak vagytok :)
2012. márc. 19. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!