Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor ez most baboca lesz?...

Akkor ez most baboca lesz? ugyérzem..

Figyelt kérdés

Sziasztok..eddig napra és szinte orára pontosan megjött...10-re vártam de nem jött meg...hál istennek..

3 honapja hagytam abba a bogyot..most érzékeny a mellem.néha feszül,néha meg majd leszakad.pisilni is sürübben járok..na meg ez fura hogy folyásom van ami nem szokott lenni..hol ilyen tojásfehérje szinü hol meg fehéres..mikor teszteljek..hétfön,kedden?és ha az vagyok mikor menjek dokihoz?elöre köszi a válaszokat


2008. ápr. 13. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj amint tudsz venni tesztet! nekem már mensi elmaradása előtt egy nappal kimutatta!A halvány csíknak is nyugodtan hihetsz! ha pozitív lesz, vár még egy-két hetet és utána menj orvoshoz. De ha nem sikerülne, akkor se keseredj el, ami késik nem múlik! Sok szerencsét kíván egy 18 hetes kismama
2008. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En tuti nem varnek holnapig, irany egy brvasarlokouponz DM-je vagy egy ugyeletes patika, ami kozelebb van!

Mar tesztelhetsz, mert a nem vart mensi napja elmult.

(Nekem 3 nappal mensi elott kimutatta a Qupido)

2008. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam az 1. válaszadó, még annyit hozzá tennék, hogy a DM-ben kapható olcsó Lilly volt ami kimutatta.
2008. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már nyudodtan tesztelhetsz, biztos, hogy kimutatja, ha babás vagy.Nekem is úgy volt, hogy nemcsak a petetérésnél, hanem utána is sokáig folyásom volt, amit furcsáltam, de nem mertem már semmibe bízni. Aztán pedig pozitív lett a teszt.Drukkolok neked!
2008. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!