Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap ketszer is hallottam...

Tegnap ketszer is hallottam olyan hangot a pocimbol amit nem lehet belkorgassal osszehasonlitani, mi lehetett?

Figyelt kérdés
Na nem azt gondolom hogy kiszolt nekem valamit a baba,de olyan furcsa zaj volt...32 hetes
2009. jún. 12. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is szoktam hallani.....olyan hogyis mondjam cuppanás féle hang igaz?Korábban én is feltettem ezt a kérdést és nekem sem írtak:( Lehet hogy csak kettem vagyunk halljuk?Vagy ketten hallucinálunk:)))))

Boldog babavárást!

31 hetes km

2009. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így akartam írni/ketten vagyunk akik halljuk:)))

bocsi

2009. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg én! Én is írtam már ilyen kérdést kb. 1-2 hete, és valaki válszolt is. A cuppanások nálam most már naponta akár 10X is vannak. Nagyon szeretem :-)Aranyos!
2009. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12:50-nek,lehet hogy neked is én válaszoltam mert én adtam választ már egy ilyen kérdésre:))))))Mindegy kismamik tényleg nagyon aranyos hang ez bárhogyan is "csinálják":)

Előző voltam

2009. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is szoktam hallani valami kis cuppanást.Meg is kérdeztem a dokimat aki azt mondta,hogy gőze sincs mi lehet ez,de biztos hallom ha mondom neki.Szóval fogalmam sincs nekem sem.
2009. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajjj de jó neketek! Az én Babám nem cuppog nekem! =)
2009. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17.50-es! Hányadik héten jársz? Nekem is csak az utolsó hónapban cuppog. Még lehet, hogy fogod hallani... :-)
2009. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!