Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez káros rám nézve?

Szerintetek ez káros rám nézve?

Figyelt kérdés

A párom leszokott a dohányzásról nemrégen a leendő babánk miatt. Átváltott az elektromos cigire de azóta nem megy ki, hanem a szobában szívja, kicsit zavaró mert jön rám ez a vízgőz, és nagyon büdös. Szerintetek káros lehet a füstje a babára meg rám nézve?

18 hkm


2012. márc. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az csak sima gőz. Talán valamilyen aroma van hozzá adva, de nem hinném hogy káros.
2012. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több félét is szív, van sima dohány ízű, meg gyümölcsös is, mind nikotinos, de ez lényegtelen. Tudom h csak vízgőz, de annyira büdös. :-(
2012. márc. 15. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem káros, viszont terhesen az átlagosnál is jobban zavarhatnak a szagok, hányingered is lehet tőle, ha nagyon rossz az illata.
2012. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes h hányingerem legyen tőle, csak tudat alatt is visszatartom olykor a levegőt mert azt hiszem ha büdös akkor az káros is. De ezek szerint nem. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 15. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem viseld, el mert nagyon rendes a férjed hogy miattatok lemondott a cigiről !

egyébként biztos nem a szádba fújja a vízgőzt.

remélem nem tünik bunkónak a válaszom, de örülj neki hogy letette.

2012. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jah és még annyit akartam írni hogy akkor ne menj ki a lakásból mert a levegő is szmogos stb..


érted? ennyi erővel ki sem mozdulunk a házból

ne aggódj ennyire :)

2012. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértem a kérdésed, én is nagyon erősen érzékelem a szagokat és ha valamit így érzékelek, akkor arrébb megyek, mert annyira zavar és úgy gondolom, hogy ha valami zavar, akkor az egy jelzés, hogy nem jó. Na, ezt jól megfogalmaztam!
2012. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!