Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként vállalhatok...

Kismamaként vállalhatok otthon fordítást? Hol érdeklődhetek?

Figyelt kérdés
Júniusban születik a babám. Ha úgy alakul, ha lenne talán időm, szivesen fordítanék, csak nem tudom még, hol kezdjem. Ha van tapasztalata valakinek,kérem írja meg. Köszi.
2008. ápr. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Fordíthatsz, persze, de magánban ajánlom, hogy ne ess el a támogatásoktól

Én is ilyen cipőben járok, hogy vállalnék itthon munkát, de ha dolgozok, nem jár táppénz, tehát csak "feketén " tudnék dolgozni. Úgy meg ki vállal? De a fordítás más, azt magánember is kéri tőled, neki meg nemkell számla.

Konkrétat nem tudnék mondani, hol keresgélj, de próbálj meg mindent, azzal semmit nem vesztesz. Először is hirdesd magad mindenhol, hogy fordítást vállalsz-gondolom olcsóbban, mint a hivatalos fordítóirodák. És őket is felkeresheted, hátha valahol elkél egy segítség akár fű alatt is:-)

2008. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmiket néztem, egy-két oldalt már találtam: [link] vagy [link] Az én kisfiam is júniusban születik, de végül a a valóságba visszatérve lemondtam arról, hogy az első évben nagy segítség lehetek a családi pénzszükséglet előteremtésben. Persze én is jobban érezném magam, mint Te is, ha egy kicsit dolgozgatni tudnék. Ha nem vagy számlaképes, semennyire se tudsz fordítani cégeknek. Vigyázz majd, nehogy átverjenek.
2008. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2008. ápr. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!