Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Velem lehet a baj, hogy ezt...

Velem lehet a baj, hogy ezt szeretném csak a családommal átélni, megosztani?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt látom a közösségi oldalakon, hogy már az ilyen 5 hetes terhességeket közlik, meg az első ultrahangról -ahol még semmi sem látszik- feltesznek képet, aztán a terhesség alatt folyamatosan pocakos képek, és mikor eljön a szülés időpontja, még olyanokat is, hogy: "mindjárt meglesz" meg "miért nem engednek be hozzá már a szülőszobára?" (Ezeket apukánál láttam) Aztán mikor megvan a baba, még le se mosdatták, de már kerül fel róla a kép, egy rakás... Nem tudom, csak én vagyok-e "maradi", 24 éves vagyok, most 29 hetes várandós, de mikor 5 hetes voltam, még a szüleimmel sem közöltem, nemhogy az összes ismerősömmel. 26 hetesen tettem fel egy 4D ultrahangos képet, amin nagyon szépen látszik az arcocskája, de ennyi... És úgy tervezem, a babáról is csak akkor teszek majd fel képet, amikor már itthon leszünk, és eltelik 2-3 hét...

Szerintetek én gondolkodom hülyén?


2012. márc. 14. 13:21
 1/9 Csillus25 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond.Én is így gondolom.Én most várom a második kislányunkat és nem tettem fel különböző közösségi oldalakra egy rakat képet csak egy-kettőt amiről úgy gondolam vállalható.36hkm
2012. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem van a baj, hogy nem értem az ilyen kérdéseket? :)

Tudod, mindenki máshogy éli ezt meg. Nekik így jó, neked így, nekem meg például egy harmadik módon, az ezrediknek meg az ezredik módon. Nem mindegy? :) Ne vedd bántásnak, de az ilyen típusú kérdéseknél mit vársz, hogy elmondják, igazad van? Más így éli meg, neki így jó. Fogadd el, ne törődj vele, olyan ártalmatlan dolog...

31 hetes kismama

2012. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van normális hozzáállásod, csináld úgy,ahogy neked tetszik.
2012. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj. Mindenki máshogy éli meg a dolgokat. Ki tudja, lehet hogy olyan büszke leszel a kisbabádra, hogy amint hazaértek(kis túlzással persze), már töltöd is fel a képeket a babáról. :-)
2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak szélsőségek, én pl. csak a megszületett babáról tettem fel képet meg magamról terhesen. Van, akit érdekel, hogy mással mi van és örül az ilyen képeknek, pl. aki nem egy városban lakik barátnőkkel, családdal, egyszerűbb megosztani a neten a képeket, mint mindenkinek elküldözgetni mélben. A magzatmázas baba meg a szülőszobás képek tényleg fura kategória, az nekem sem tetszik.
2012. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem azt vártam, hogy azt írd nekem van igazam... :-)

Mindenki máshogy éli meg, persze, aláírom.

Viszont én picit babonás vagyok, talán ezért nem is mertem mások orrára kötni a dolgaimat.

Ettől én nem várom kevésbé a babám, hogy nem közlök minden hülyeséget... (relatív hülyeséget ugye, ki-mit tart annak)

Nem azt mondom, hogy zavar, csak nekem kicsit furcsa, ennyi, érdekelt mások mit gondolnak erről... :-)


Boldog babavárást Nektek! :-)

2012. márc. 14. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki babonás. Én már közöltem 7 hetesen koromtól azoknak akikkel meg akartam osztani. Bár az adatlapomra nem írtam ki és nem töltöttem fel képeket. Sőt még a hasamról se csináltam mert nem látszik max a puffadás :)

Szerintem változott annyit a világ a közösségi oldalak miatt is ,hogy nem annyira gáz ,ha kiteszik. Bár ha valami baj történne akkor nagyon rossz lenne az illetőnek, hogy mindenkinek magyarázkodnia kell és kapná az együttérző kommenteket.

Nekem is furcsa ,hogyha mindenki kiír minden cselekvését, és az ilyen oldalakon megossza a párkapcsolati gondjait stb. De nem vagyunk egyformák.

Boldog babavárást! 10 hkm

2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj Veled! Én 16 hetes vagyok. A Szülőknek a 12. hét után mondtuk el, a Nagyszülőknek és a többi családtagnak később szeretnénk, olyan 20-24.hetem körül úgyis lesz családi esemény, az pont jó lesz. Boldog babavárást
2012. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek, aki nem viszi túlzásba a dolgokat, szerintem normális a hozzáállása.

Amikor az első babát vártuk, nem tettem fel semmilyen uh fotót, és nem is tettem közzé várandósságom tényét ország-világ előtt a neten.

Aztán amikor a második babánk jött, nagyon sok ismerősöm csak a szülés után 3-4 héttel értesült egyáltalán a tényről, hogy a fiunknak tesója született. Akkor tettem fel róla 1 db képet.

2012. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!