Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős nyilalást éreztem,...

Nagyon erős nyilalást éreztem, de csak egy volt, mi ez?

Figyelt kérdés

Már második alkalommal éreztem reggel amikor épp fordultam az ágyban, egyik alkalommal hirtelen fordultam, de a másikoszor teljesen lassan. Olyan volt amilyet még sose éreztem, de talán húzódáshoz vagy lábgörcs szerű fájdalomhoz hasonlítnaám. mit lehet ellene tenni? Aggódjak? Mi volt ez?

30 hetes vagyok, ez még nem jósló fájás igaz? Vagy akár az is lehet???


2008. ápr. 12. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy ,hogy még csak most érzel ilyeneket nekem sokkal hamarabb kezdődtek az ilyen fajta nyilalások.

Én nem sok mindent tudtam tenni, mert még tartott meg sem bírtam mozdulni.Lassabban kell forgolódni, felállni és akkor nem lesz olyan vészes.

Ez nem jóslófájás ne félj.

Inkább arról van szó,hogy már nagy a teher és kicsi a hely a szerveidnek,ami ilyenkor normális.

2008. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem válaszoloval.Ne aggodj minden ok!boldog heteket
2008. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!