Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Erős feszülés...

37 hetes vagyok. Erős feszülést és nyilalást érzek a hüvely körül főleg ha ülök. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon fáj már hetek óta. Éjszaka minden fordulásnál érzem hogy van nekem hüvelyem. Nekem hétfőn durvult be nagyon akkor már úgy kellett segíteni hogy ki tudjak szállni a kocsiból. Az orvos tegnap azt mondta hogy beilleszkedet a feje és azért fáj. Ja és azt is hogy 2 héten belül nagy valószínűséggel karomban tarthatom a babámat.

36+6

2009. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek a méhtartó szalagjaid! :) Nekem már a másodiknál a 25-ik héttől fájt, néha olyan volt amikor jártam, főleg lépcsőn mintha egy kést dugdosnának fel.... rosszabb nem lett a vége felé sem, de konstans fájt! Remélem a harmadikkal nem fog így.


Foglalkozásomat tekintve szülésznő vagyok.

2009. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem a gyerek,mert én faros vagyok, és ugy is erzem.bar nekem meg nem faj, hanem bizsereg, remelem a kesobbiekben sem fog fajni.
2009. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!