Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja a gyomorbántalmak...

Mi okozhatja a gyomorbántalmakat, hascsikarásokat terhesség alatt? Mit tegyek ellen?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és tegnap óta rettenetes hascsikarásom van. Rosszul vagyok tőle. Lehet attól, hogy tegnap ettem paradicsomlevest, epret? Segítsetek ugye nem lesz baj?
2008. ápr. 12. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj,lehet a paradicsomleves a ludas.Lehet epés jellegű,eddig nem volt gond a paradicsommal?
2008. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig szinte minden nap ettem egy szem paradicsomot, és nagyon jól esett, semmi gond nem volt.
2008. ápr. 12. 10:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy lehet epés jellegű?
2008. ápr. 12. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Epes jellegu:

az ,hogy bantja az epedet>De nem hiszem hogy a paradicsom leves lenne a ludas.Aki epes annak altalaban a foghagyma,hagyma,papprikak,uborkak,toltott kaposzta....ezektol szokott epes lenni az ember.Pl. mikor vissza bufog napokig a falat ubi vagy rosszul vagy a toltott kaposztatol,en hal' istennek 1-2 eve kinottem belole,mostmar ehetek bar mit!

Gratulalok a babahoz!

2008. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha ittál tejet, lehet az is ludas, nekem néha attól is van, főleg ha reggel a reggelihez iszom! Amúgy én pl. "epés" vagyok, és beteg vagyok az ubitól, a retektől, a zöld paprikától, néha majd meg bolondulok, olyan jól esne, de nagyon beteg tudok tőle lenni! Lehet az epertől is, bár szerintem csak nagyobb mennyiségtől, nem tudom, Te mennyit ettél.

Minden jót: 33 hetes kismama

2008. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Paradicsom és eper nem jó párosítás. Mennyi idő telt el a kettő között. Lehet az a baj, hogy midegyiket etted és "összevesztek". Én is múltkor úgy jártam, hogy édeset savanykásat ettem pár óra leforgása alatt(mert kívántam) és kb.egy óra múlva úgy elkezdett csikarni a hasam, meg "fortyogott" is, hogy hasmenésem lett belőle. Lehet, hogy neked is csak erről van szó. Ne aggódj nem lesz baj. Üdv: 25hetes kismama
2008. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!