Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang figyelő bérlése?

Magzati szívhang figyelő bérlése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan helyet mondani Budapesten vagy max. a vonzáskörzetében, ahol lehet ilyen készüléket kölcsönözni? Beírtam a googleba, de semmi értelmes találat nem volt!

Köszönöm!



2012. márc. 11. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom mert viszonylag olcsón megvehető.

Ezért nem foglalkoznak vele.

Vagy ismerős átadja, rokontól megkapod.... inkább ezek érted?!

2012. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézz körül itt.

Egyébként én vettem a terhesség elején és a végére sík ideg voltam. A párom úgy vitte el otthonról, hogy nem tudtam róla. Állandóan a szívhangot figyeltem .. begolyóztam csak tőle..

2012. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos hozzászólást!

Lehet bérelni 2000 Ft/hó, csak nem találtam Bp.-n! Vidékre meg nem utazok le érte! Amúgy nem annyira olcsó, kb. a babamérleggel egy árban mozog, azt is lehet bérelni!

2012. márc. 11. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Az oké,hogy 2000 ft/hó,de ha mondjuk 4-5 hónapig használod,ott vagy,ahol a part szakad.Kidobott pénz.Ha meg megveszed,később eladod,kb. a 60-70%-a visszajön.Az Angel Sounds új ára kb. 9000 ft(pl. a MiniManó-ban),a Brendonban(2 félét néztem)az olcsóbb már 7000 ft-ért is megvehető(az AS 9000)
2012. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszi a válaszokat!

Kedves utolsó, igazad van, de az én logikám a következő: nem tudom, h nekem ez mennyire fog beválni! van aki imádja, és megnyugtatja, de van akit csak felesleges idegesít! csak itt a gyk.-k ezer meg ezer tapasztalatot fogsz találni! Én nem tudom melyik kategóriába fogok tartozni! Ezért gondoltam, inkább kipróbálom 2000 Ft-ért egy hónapig aztán majd kiderül, h veszem-e hasznát! Így mégsem 9-10 000 Ft-ot költök rá, és nem kell maceráznom az eladással sem!

Ha beválik, akkor állandó használatra veszek egyet, ha nem akkor a 2000 Ft-ot nem sajnálom érte! Dióhéjban ennyi!

2012. márc. 11. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Így már minden világos.Csak "spórolni" akartam Neked,remélem nem haragudtál meg.Valóban lutri,hogy kinek hogyan válik be.A MiniManóban nem lehet kölcsönözni?Mert ott aztán sok mindent lehet(mérleg,légzésfigyelő stb.,stb.)
2012. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok, nekem van Angel Soundom.

Masfel hete erzem mozogni a babamat, tegnap reggel ota iszonyatosan faj az alhasam, es tegnap ota nem erzek semmi fele mozgast.

Az szivhangfigyelovel kinyomoztam, hogy a gyerekem a szemerem csontom alatt van legalul, ezert nem erzem, de idegbajt kaptam volna, ha nem hallom a szivhangot, szerintem az ugyeleten kotottem volna ki. :-)

2012. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nézz körül a teszveszen és a vaterán is. Én is a teszveszen vettem 3500ft-ért+postaköltség. Engem viszont megnyugtatott. Bár már nem használom, mert állandóan mocorog. Boldog babavárást. 32hkm
2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nézz szét a jofogás.hu-n is, én onnan rendeltem 5000 Ft-ért... 16hkm
2012. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!