Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tescos 56-os (Newborn) ruha...

Tescos 56-os (Newborn) ruha tényleg 56-os? Vagy nagyobb? Kisebb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy nagyobb vagy kisebb :) Mikor milyen.

2009. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, 56-os, de rá is van írva, belül-balra-derékmagasságban van egy címke.

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a méretezés nagyon jó, az életkor is rajta van a címkén, sokat vásárolok, de még nem tévedtem a méreteket illetően, mind jó lett, ami a márkás-drága cuccokról nem mindig mondható el sajna....
2009. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszra akkora, de eléggé széles fazonúak, inkább a ducibb babákon mutatnak jól.

Az auchanos-os meg inkább keskenyebb fazonú, és a kevésbé kövérkés babókra passzol.


Én jobban szeretem a tesco-sat, jobb minőségű, igaz, vastagabb is picivel az anyaga, mint az auchanosnak- ez rosszabbul bírja a strapát (de ilyen nagy melegbe ez praktikusabb a kicsire, mert vékonyabb anyagú. 1 gyereket meg simán kiszolgál, annyi idő alatt nem megy szét)

A tesco-s cheeroke nagyon jó minőségű, nekünk van olyan, ami a 4. babát szolgálja és még mindig frankó ruci.

2009. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életkoros méretezéshez: a lányom 14 hónapos, bodyból, rudgalózóból a 6-9 hónapos ruhák jók, nadrágból a 9-12 hónaposak. De van még egy-két darab 3-6 hónapos ujjatlan body, ami még kényelmes neki. Szerintem erősen tájékoztató jellegűek a méretek.
2009. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!