Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok, ha 33 hetesen és +12-13...

Sok, ha 33 hetesen és +12-13 kilónál tartok?

Figyelt kérdés
Bár vékony voltam az elején nagyon de mostmár soknak érzem, pedig nem eszek kettő "helyett"...és mostmár csak úgy jönnek a kilók.:( Lehet az gond hogy rengeteget iszom? Szerintem elkezdett a lábam/kezem vizesedni:( Mit lehet tenni ellene?
2008. ápr. 11. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

De jó neked!!!!!!!!sajna én 25 hetesen tartok 10 kg-nál már, sőt lehet, hogy 11 kg!

Szerintem nem sok, belefér, csak most figyelj oda, mert innen még hízogathatunk. Én is nagyon igyekeszem, csak ne lennék annyira kívánós!!!!!!

Boldog babavárást!

25 hetes kismami!

2008. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 15 normálnak tekinthető, tehát abszolut nem sok. Mindenki más alkat.

Nem baj ha sokat iszol, amíg a magzatvized jó mennyiségü.

Most még lehet rádmegy pár kiló, mert most hízik a baba igazán:-)

De ne félj minden renden lesz!:-)

2008. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok.
2008. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem sok, Főleg ha vékony testalakatú vagy!Én is 33 hetes vagyok, én 10 kilot híztam, s már eleve olyan 4-5kg volt rajtam az ideális testsúlyhoz képest, de még bőven a normál határon belül! Egyébként mindenki més időszakban hízik többet. Van, aki az utolsó hetekben még felszed néhány kilót, van aki súlya pedig stagnál! De egy a lényeg, hogy mindketten egészségsek legyetek!

A vizesedés ellen pedig: felpócolt lábak, só-és fűszermentes étrend, van aki a természetes vízhajtókat ajánlja (petrezselyem, zeller...)!

További szép heteket, itt a célegyenesben! :-)

2008. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 23 hetes vagyok és már most járok a 13 kilónál!! :-) mondjuk én tényleg betegesen sokat eszem, de nem tudom megállni. próbáltam mindenféle diétát, de attól mindig csak rosszul lettem.. szóval feladtam. amúgy én is vékony voltam, bálnának érzem magam.. de majd lemegy szülés után..
2008. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23hetes vagyok és 6kg-nál járok.A13kg nem sok föleg ha vékony voltál.Ha sokat iszol az csak jót tesz.A vizesedés ellen annyit tudok mondani,hogy probálj kevésbé sózni,nagyokat sétálni(fontos a mozgás)és felpockolt lábakkal pihenni amennyit csak lehet.Boldog heteket!23hetes kismama
2008. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!