Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy nem találok...

Miért van az hogy nem találok albérletet és nem sokára jön a baba?

Figyelt kérdés
18 éves kismama 29. hét
2008. ápr. 11. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Csókoltatom anyádat, jó megoldás kidobni a terhes lányát.

Nézz meg minden ujságot, a neten kerss rá albérletekre, rengeteg odlalon lehet hirdetni.

Az iwiw, ha fennvagy, jó megoldás.

Az iroda is segít.

De én azt mondom, hogy ilyen esetben a védőnőnek is kell segítenie, megkereshetsz szociális gondozót, családsegítő központot.

2008. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!! Amúgy a neten fennt vagyok az albérlet.hu-n,megnéztem a bazárt az expresszt az aprohirdetést is! Képzeld a my.vipen van 215 ismerösöm elküldtem nekik hogy ha tudnak albérletet írjanak ebből kb 5-en ha válaszoltak! Ez van ha bajban már segítenek máskor meg jó az ember!!
2008. ápr. 11. 15:54
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
De sajnálak!Sajnálom anyukád ilyen,mert most inkább melleted kellene állnija,és támogatni.Fehérvár elég nagyváros,bizti hamar találtok magatoknak megfelelő lakást.Minden jót neked,és babádnak!!
2008. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a védőnőnek azért nem merek szólni mert félek egyből azt gondolná hogy ha albérletet nem találunk akkor hogy akarjuk eltartani! Azt meg nem akarom hogy elvegyék tőlem,mert bár még meg sem született én már most nagyon szeretem! Köszönöm szépen a válaszokat bízom benne hogy sikerülni fog!
2008. ápr. 11. 15:58
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Ezeket a hidetéseket hol találom? Meg írnád nekem mert elég jók? Köszi
2008. ápr. 11. 16:03
 16/18 A kérdező kommentje:

ha tudtok fehérváron albérletet megírjátok nekem? Ha igen akkor erre az e-mail címre létszi:CZIPYKE001@CITROMAIL.HU

Köszönöm szépen előre is!!

2008. ápr. 11. 16:08
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőnek nem az a dolga, hogy ítélkezzen, hanem hogy segítsen! Ha kéred a segítségét, abból már látszik, hogy felelősségteljesen gondolkodsz és akarsz gondoskodni a gyerekedről! Ha normális a védőnőd, biztosan segít, hidd el! Márcsak azért is, mert neki valószínűleg több olyan helyen van kapcsolata (családsegítő központ, szociális intézmények), ahol lehet, hogy tudnának segíteni.

Szurkolok Nektek!

Ui.: Párod dolgozik?

2008. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elvenni a babád, ne izgulj. Sokan kötlözenk terhesség alatt, és az , hogy nem találsz hirtelen, nem ok arra, hogy rossz anya lennél.

Semmi baj, ne félj, szólj nyugodtan, kötelessége segíteni:-)

Nalátod, itt is segítenek neked.-)

Meglesz ez, ne félj:-)

2008. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!