Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek kell Ph-t mérni...

Mindenkinek kell Ph-t mérni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ph mit jelent, bocs, de nem értem---------hőmérséklet vagy valami más???Válaszolnék, de nem tudok így!!
2008. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a hüvely PH értékre gondolsz. Nekem tegnap nézett előszőr a dokim. Nem tudom,hogy hol mi a szokás.Szerintem nem mindenkinek néznek. Nekem furcsa is volt,mert a3-dik babóm és eddig egyikkel sem nézett soha.
2008. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem eddig még nem nézték.

26 hetes kismami

2008. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen mérte a doki, én is csodálkoztam mert nem hallottam róla, hogy kellene mérni. 33 hetes kismama
2008. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen a hüvelynél gondoltam,nálam sem volt,csak itt olvastam,valaki írta,hogy nézték.25 hetes kismama
2008. ápr. 12. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem négy hetente nézik a hüvely pH-t. Mondjuk folyton folyásom van, talán ezért. A hüvely pH-ja normális esetben enyhén savas, 4-4,5 közötti. Egész egyszerűen egy kis indikátor csíkkal - amivel annak idején kísérleteztünk kémia órán -, lakmusz papírral kimutatható, ha a pH érték eltolódik. Azért csinálják, mert ezzel gyorsan látható, hogy van-e gyulladás a hüvelyben. Annyira rutin mozdulat, hogy lehet, hogy azokkal is megcsinálta már a dokijuk, akik azt hiszik, hogy nem, mert egy pilanat az egész. Persze egy korrekt letenyésztéssel nem ér fel, de tájékozódási pontként pl. az én dokim rendszeresen használja. De biztos vannak más módszerek, támpontok is.
2008. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!